Volejte věštce (2008) (pořad)

Názorná ukázka: Dobrý den, tady Sergej Popelka, narodil jsem se 6.12. 1926 v mém rodném Zapadákově. Už padesát let mám problém s alkoholem. Existuje nějaký způsob, jak tento problém vyřešit ? Věštec (nejlépe Jolanda), ano, ano, tady vidím, že celý Váš život byl pouze halucinace a že se zachvíli probudíte a že budete vpořádku. Tohle je asi logika celého pořadu, ale škoda hodnotit, prtože z jedné strany je to neuvěřitelná blbost a z té druhé nejvtipnější pořad na světě :D

Kameňák 4 (2013)

Troška natočil tři kultovní Kameňáky, ale pak přišel Novák a všechno skazil. Je to možná ještě horší než Babovřesky, ale snaha se cení a hodně se u toho směju, hlavně u romů :)

Dr. No (1962)

Většina z nás (i já) určitě není zvyklá na bondovky, kde se natáhne pět pěstí a je hotovo. Dosud jsem si myslel, že Roger Moore je nejlepší Bond, jenže teprve Sean Coonery má to opravdové charisma a do role Bonda padl opravdu ze všech nejlépe.

Povolení zabíjet (1989)

Dalton je možná dobrý Bond, ale absolutně bez Bondovského charakteru, Bondgirly nebere vážně a není ani trochu zábavný, narozdíl od předchůdce Moora. Tohle absolutně průměrná Bondovka, jenže v žánru akčnosti je to těžký podprůměr. Na téhle bondovce si určitě mohli nechat tvůrci ještě nechat záležet, protože u Bonda nestačí jen bezvýznamné střílení z pistole a šlehání ohně. Druhá nejhorší bondovka, alespoň pro mě.

Špion, který mě miloval (1977)

Tohle je prostě nejlepší bondovka Moora. Netroufám si říct, že nejlepší, ale do první trojky by se určitě vešla. Moore v nejlepším bondovském věku bojuje proti ďábelskému zloduchovi Strombergovi. Záda mu kryje nepřekonatelný přisluhovač "Zub". Konkurovat mu může snad jen Oddjob. Tohle trio dokonale doplňuje krásná bondgirl od Barbary Bach. Ani mě nenapadají nějaké ty větší zápory. Tato bondovka mi hodně utkvěla v paměti a nějakou tu dobu tam ještě zůstane.

Medvídek (2007)

Další extrablbost. Druhých Pelíšků se od Hřebejka už bohužel nedočkáme :(

Nikdy neříkej nikdy (1983)

Sean Coonery si vzpomněl na Bonda. On jako Bond je vyvedený, ale tahle bondovka je nudná. Nejhorší bondovka vůbec. Takže příště radši zavřít Cooneryho do sklepa a třikrát ho zamknout!

Scooby-Doo na stopě (1969) (seriál)

Je to vpodstatě taková kriminálka pro děti :D Ale já na chuť tohoto kultu stále nepřišel a ty dvě hvězdy za Shaggyho :)

Quantum of Solace (2008)

Ačkoli jsem se na Bonda těšil, nakonec se z toho vyklubala nejhorší bondovka za x-let. Casino Royale udělalo mezi bondovkami prudkou zatáčku a byla to pro mě jedna z nej bondovek, jenže toto nic moc odvedená práce.Na akční stopáž se musí hladce a néé 106 minut házet Craiga do ohně.