• Fantasy

God's Not Dead (2014)

Tenhle film je asi nějaký vtip nebo co? Není to taková hrůza, ale je to hrůza. Herecké výkony jsou překvapivě skvělé a některá hudba a atmosféra je OK, ale zbytek je hrůza. Samotný film je debilně napsaný, přehnaně komplikovaný, extrémně zdlouhavý, nudný a totálně absurdní.

Halloween (1978)

Nejsem příliš fanda hororů s nesmrtelnými, nemluvícími vrahy u niž nám moc neřeknou proč jsou nesmrtení, ale tenhle film je skvělý. Skvělá hudba, atmosféra a celkem i Michael byl dobrej ( většinou ). Loomis byl zajímavej a moc rád bych slyšel víc těch historek. Do ted mi nedává smysl proč zabíjel ty lidi ( až na to proč se snaží zabít hlavní postavu, to se vysvětlí v druhém díle ) a proč je nesmrtelný, ale je to skvělý film ( hlavně ta znělka ).

The Grand Tour (2016) (pořad)

Co se stane když největší baviči co já znám mají vlastní show? Vznikne tahle extrémně zábavná show.

Cliffhanger (1993)

No tohle mě celkem zklamalo, ne proto že tam není moc akce, ale proto že tam jsou jedni z nejpatetičtějších teroristů co jsem kdy viděl ( každej chtěl jeden druhého zabít, zrazovali se a tihle chtěli udělat organizovanou loupež? ) kromě jejich vůdce, ten byl dobrý. Stallone mi tam z části filmu přišel nedůležitý a příběh byl trochu nevyrovnaný a tím mám na mysli ty lidi z FBI sotva v tom filmu jsou a ůplně na ně zapomenete kromě konce aby vám připomněli že jsou ve filmu. Ale akce tam byla OK a příběh taky.

Kočičí zlato (1984)

Divný, tenhle film není hrozný? Docela zábavná komedie ( až na Stallonův zpěv, až na dvě poslední písničky to bylo utrpení ). Čekal jsem naprostou katastrofu, ale stala se z toho OK komedie.

Wild Wild West (1999)

Tohle je definitivně jeden z nejdivnějších filmů co jsem viděl. Film není hrozný akce je dobrá, některé vtipy ujdou, intro je stylové a pár dalších plusů by se našlo. Ale taky se mi tu zdálo, že film vůbec nevěděl čim chce být, jestli chce být komedie nebo dobrodružný film nebo drama. Nemluvě o tom že záporák byl totální vtip, příběh chvilkama nedával smysl, efekty nebyly moc dobré ( a to říkám já ) a většina humoru nefunguje. Jde se u toho pobavit, ale mohlo to být mnohem lepší.

Noční můra v Elm Street (2010)

Tak tenhle remake se fakt povedl. Atmosféra skvělá, okolí vypadalo stylově a zápletka taky byla skvělá. Jediný co se mi nelíbilo byl Freddyho ksicht ( vypadal příšerně ) a humorově nebyl tak moc vtipný. Jinak supr mnohem lepší než jeden určitý remake ( Lesní duch ).

Freddyho smrt - Poslední noční můra (1991) odpad!

WHAT THE FUCK WAS THAT? Tady si tvůrci vzali asi hromadu piv, trávy a kokainu. Humor byl absurdní, příběh pitomý a konec odfláklý. Byli tam sem tam dobrý nápady ( šílené město a Freddyho dcera ), ale výsledek je sračka.

Noční můra v Elm Street 5: Dítě snu (1989)

Tenhle díl je můj nejoblíbenější je tak šílený a kreativní že mě to až ohromilo. Freddy překonal své hranice ( Super Freddy ) a konec celkem dobrý.