• Fantasy

Noční můra v Elm Street 4: Vládce snu (1988)

Další hustej díl. Freddy jak utrženej ze řetězu a konečně je tam nějaká sympatická hlavní hrdinka. A taky souboj s Freddym byl zábavnej.

Noční můra v Elm Street 3: Bojovníci ze sna (1987)

Tak tenhle díl teprve pochopil jak tenhle koncept využít na plno. Skvělé efekty, cool nápady ( loutka, schopnosti a vražedná televize ), Freddy je cool a to v plné formě ( Gratuluji je z tebe televizní hvězda, ale rušíš mi vysílání děvko ) a taky je tu zajímavý příběh o Freddym ( sice to nevysvětluje ty schopnosti se sny, ale je to velice zajímavé ).

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Tak tohle je vtip. Příběh byl absurdní bullshit který nedával vůbec žádný smysl a český dabing byl tak hrozný že jsem tam slyšel anglický dabing ( a to je špatně ). Ale byli tam sem tam cool nápady ( vražedná a vybuchující andulka ) a taky masakr na večírku byl dobrej a Freddy je pořád cool narozdíl od jednoho nemluvícího a nesmrtelného vraha ( Jason ).

Noční můra v Elm Street (1984)

Celkem zajímavý námět, záporák a atmosféra. Jenže moc mě to nechytlo, přišlo mi to plně nevyužitý a příběh má hromady děr. Jako třeba jak Freddy může žít ve snech? ( mám rád vysvětlení ), a hrozný český dabing nepomáhal.

Šin Godžira (2016)

Jedna z mých neoblíbenějších filmových sérií je zpět. A film dopadl celkem dobře efekty dobré, příběh zajímavý, Godzilla vypadala cool ( její pozdější forma ), ale jedna hlavní věc co to schazuje dolů je pomalý a nudný začátek ( jenom mluvení a mluvení a mluvení a uhýbání od Godzilly ) a první forma Godzilly vypadala jako vtip. Vím že pointa filmu je že se godzilla vyvíjí ale i tak nemusela od začátku vypadat příšerně. Jinak dobrý film i přes ten divný střih.

Hledá se Dory (2016)

Tak tenhle film jsem upřímně nečekal, ale viděl jsem ho v kině a byl úžasný. Nejen proto že tam mluvili úplně ti samý z prvního filmu, ale samotný děj je prostě skvěle napsaný a dojemný. Podle mě je to mnohem lepší než první díl.

Creed (2015)

Film skvělý, ale Creed není tak dobrý jako Rocky a box není tak dobrý jako minule. Ale zbytek filmu se mi moc líbil.

Rocky Balboa (2006)

Tohle je můj nejoblíbenější díl. Tak jako ve filmu Jack Reacher tady všichni z Rockyho mají velký respekt ( bylo to i v minulých dílech ale tady je to cool ) i samotný box vypadal jako skutečný box ve skutečné televizi. Super film.

Rocky V (1990)

Další skvělý díl, sice část kde se svým synem nevycházel se mě nelíbila ale pouliční bitka byla super.

Rocky IV (1985)

Další úžastný díl, Rocky vs Drago, USA vs SSSR. Skvělý příběh, box a tréning mnohem zábavnější než kdy předtím a proslov co Rocky řekl byl super.