• Fantasy

Rocky III (1982)

Celkem dobrý, ale Clubber Lang mě moc neoslovil ( nevysvětlilo se proč chtěl tolik sejmout Rockyho ) a box s ním nebyl moc uspokojivej ani dobrej. Ale zbytek filmu je dojemnej ( Mickyho smrt ) a koukatelnej.

Rocky II (1979)

Tenhle díl je skvělej, dojemnej a zajímavej. Jako minule box a tréning byli koukatelné.

Rocky (1976)

Celkem dobrý film: Box byl hodně koukatelnej, tréning byl zábavný ke sledování a Rocky byl velice sympatický. Ale zbytek filmu byl tak nějak o ničem ( hrozně natahovaný ), to jak Adriana neměla moc osobnosti a Rocky ji pomohl ji najít bylo pěkný, ale jak jsem napsal: Film je moc natahovaný.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Fakt stylový film s prvkami Sherlocka Holmese, akce není moc ale je skvělá ( finální bitka trochu zklamala ). Cruise je borec a atmosféra je skvělá. Konec byl trochu zklamání ( celé se to nevyřešilo ), ale film za to stojí.

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Film sice není tak skvělý jako první, tak pořád je to OK film. Příběh umí být zábavný a zajímavý, ale narozdíl od prvního je trochu slabé vyvrcholení ( jenom pašovali drogy ). Akce je dobrá, ale střih je trochu otravný ( ne tak jako v Borneově mýtu ale chvilkama to od ní nemá daleko ), Cruise je pořád dobrej, ale chybí mi tam ty mysteriozní elementy ( moc tam nejsou ) postavy jsou dobré, chvilku jsem se bál že ta jeho '' dcera '' bude otravná ale byla v pohodě. A ten zabiják co šel po Cruisovi byl solidní hajzl.

Labyrint (1986)

Tenhle film je jakási '' anomálie '', druh filmu s kreativním nápadem který by nikdo nečekal ( např: Krotitelé duchů, Jurský park, Matrix apod. ). Co k filmu mohu říct? Je užasnej. Efekty jsou úžasné ( většina ), postavy jsou sympatické a David Bowie je supr ( hlavně jeho song Magic dance, pořád ji nemohu dostat z hlavy ). Příběh sice nedává moc smysl a jsou tam nějaké divnosti, ale film je moc povedený.

Sonic the Hedgehog (1996)

Dobrej animák, ale má spousty problémů: Humor je chvilkama divný až debilní, postavy prezidenta, staříka a Sáry byli úplně zbytečné a otravné a efekty jejich '' super rychlosti '' ( spíš teleportace ) byly divné. Přitom akce byla skvělá, hudba taky, pár ok hlášek, souboj s Metal Sonicem byl cool a animace je celkem hezká ( až na to když se sonic změnil v tu kouli ). Dobrý film, ale mohl dopadnout mnohem líp.

Supertajná zbraň (1997)

Celkem relaxující film, který nikomu neublíží. Kostým hrdiny je vtip, akce je ubohá a chvilkama jsem se musel smát, protože to bylo tak vtipný, ale snažilo se to brát vážně. Ale bylo to koukatelné, záporák byl vtipný, soundtrack skvělý, český dabing z části ok ale záporáka mluví Pavel Rýmský ( bullshit ). Je to nejhorší superhrdinský film? Ano je. Je to nejhorší film všech dob? Už jsem viděl horší.

Desperado (1995)

Desperádo bude asi jedno z největších zklamání co jsem kdy viděl. Příběh byl debilně vyprávěn a měl hromady děr, střih byl totálně zmatenej, byla tam hromada zbytečných vedlejších rolí a zpomalovačky byly chvilkama otravné. Přitom většina akce byla cool, herecké výkony skvělé a finální zvrat je ok.

Pokoj (2003)

Tenhle film je neuvěřitelně špatný: Scénář pitomě napsaný, příběh nedává smysl, hromada zbytečných scén a herecký výkon Tommyho Wiseaua je totální vtip. Ale na druhou stranu je to fakt ''zajímavá'' podívaná.