• Fantasy

Total Recall (1990)

Tenhle film je boží: Komplikovaný příběh, spousta skvělé akce, překvapivé zvraty a efektově to taky není špatné. Definitivně nejlepší film za nějakou chvíli mého sledování.

Fanboy a Chum Chum (2009) (seriál)

K seriálu není moc co říct, je to celkově zábavná a absurdní blbinka, ale nic výjmečného.

Super Thundermanovi (2013) (seriál)

seriál je skvělý, ale zabíjí ho: ty malí haranti a tuctové příběhy. Naštěstí Jack Gryffo ( Max ) je hlavní důvod proč to sleduji, pak kvůli Phoebe a tomu mluvícímu králíkovi.

Henry Nebezpečný (2014) (seriál)

Bullshit. Tady se vůbec nestarali aby tohle byl úspěch. je tam pár dobrých vtípků ( jen pár ) a parkrát tam je ok akce, ale jaká je pointa to sledovat když je to hromada odpadků. Nemluvě o špatným dabingu a pitmomých jásotů z publika. Prostě hrůza.

Kovboj Bebop: Lovec odměn (2001)

Skvělý film, sice vůbec netuším kdy se tenhle film odehrává ( po seriálu rozhodně ne ), ale příběh, akce atd. stalé funguje takže tenhle film je skvělý příspěvek do série.

Harvey Zobák (2015) (seriál) odpad!

Co k tomu říct je to pitomý, otravný a nudný zároven.

Bohové Egypta (2016)

Super film. Je to už nějaká doba co jsem viděl film o Egyptě a jsem rád že jsem ho viděl. Sice bylo trochu očividný že BŮH TEMNOT SETH bude chtít vládnout světu, ale samotný film je užastný, skvělé efekty a několik kreativních nápadů. Takže supr.

Kouzelný meč - Cesta na Camelot (1998)

Film je jak dobrej tak i špatnej zároven. Animace pěkná, příběh dobrý, dabing skvělý akce slušná. Ale film má VELKÉ problémy s vysvětlováním hromady věcí, pár věcí tam nedává smysl, písničky jsou bud ok nebo totálně šílené ( třeba ta dračí písen je šílenství, které je na úrovni the adventures of sonic the hedgehog ) a taky totálně zbytečné a postavy na ně reagujou jako by se vůbec nestaly. Fakt škoda.

Horizont události (1997)

Pro mě celkem zklamání. Né, že by ten film byl špatný, ale přišel mi chvilkama nudnej a lekačky jsou docela trapný. Což je škoda, protože atmosféra je dobrá a příběh taky. Prostě tenhle film mě neoslovil.

Blade (1998)

Ok film, ale český dabing je jedna z věcí co to zabilo ( skoro nikdo se tam nesnaží ). Akce je hustá, ale chvilkama tam jsou hloupé chvilky a finální boj je celkem zklamání. Blade je ok, záporák je pořádný parchant ale znova bych se na to nekoukal ( až na první bitku, ta je hustá ).