• Rodinný

Fantomas se zlobí (1965)

Opět nesympatický Fandor a jeho nabíječka, přiblblé tlachání na konferenci a naivní děj tak celkově. Prostě pohádka, která mě vždy díky Juvovi pobaví :)

Doktorka Plyšáková (2012) (seriál)

Kluka to docela baví. Jako dítě bych to asi žrala taky. Kontrola čeká, kontrola čeká! :)

Mravnost nade vše (1937)

Můj idole! / Od té doby, co vás sleduji, jak hnětete mého tatínka.../Hlava se mi zatočila. Táž se mi točí dosud. ... Adininy dopisy mistru sochaři jsou třešní na tomto skvostu :)

Nina a neurony (2011) (pořad)

Ja vam nevim... mam s timhle poradem problem - na konci nikdy nevim, jak tu puvodni otazku vysvetlili. Bud je to tim, ze je to tak blbé, ze ta odpověď fakt nevyplyne, nebo je to tak otravne, že nejsem schopna udržet pozornost a prostě to preslechnu. Moderátorka je v civilu asi fajn sympatická holka, v téhle.stylizaci je však nemožná. Neuroni na pár facek. Děcka jsou v pohodě.

Od dětí pro děti (2008) (pořad)

Tohle je něco tak priserneho, že kam se hrabou všichni ti šikulové a páni hračičkove a pod. Nesympatičtí, křečovitě se zubící moderátoři, nemastni neslani 'odborníci' na různé obory - tragická zahradnice, patla kutil (ty zničené boty!) nebo kuchta s šílenými 'recepty' (ohřeje párky a vloží je do housky nebo spekacky propicha spagetami a pak to vaří v obřím hrnci, aby nepolamala špagety) a 'nadšení' pomocníci. Proste tragédie po vsech stránkách. Bod za... bože za co? Že obcas neco delaji venku a nesedi doma.

My holky z městečka (1985) (seriál)

...jsou nemožně veselá rodina, do všeho se pletou!" Tak to mě pobavilo :-) to je asi tak vše.

Skandální odhalení (1994)

přišla ti elektropošta! Hrozně mně lezl na nervy dabing. Jinak souhlas s komentem igi B.

Fantomas (1964)

film už ani nepotřebuju vidět, ale na tu pasáž, kdy se komisař ukládá ke spánku a pak snídá, si vždycky s chutí počkám :) Jo a na tu s identifikací pachatele! Ústa surovce! :D

Dědečkem proti své vůli (1939)

V tomhle filmu mně nějak všichni a všecko leze na nervy. Koktání takhle blbě bych zahrála i já. Ferbasová je na pár facek a zápletka otravná.

Columbo - Zločinný steh (1973) (epizoda)

musím říct, že celou dobu jsem nevěřícně zírala na Spocka. Vždycky jsem myslela, že ho pro ten scifi seriál musejí hodně maskovat, a ono vlastně vůbec!