• Rodinný

2012 (2009)

Mě to moc nebavilo. Nesympatické postavy i jejich představitelé, nablblý děj s moc žvásty. Jednou stačilo.

Latte a kouzelný vodní kámen (2019)

Konečně! Konečně se zvířata chovají jako zvířata, tj. chodí většinu času po čtyřech a žerou se navzájem :D Mám jen malé výtky k uspěchanému a nepříliš uvěřitelnému závěru ( predátoři by se s těmi dvěma určitě takhle nepárali) a taky mi vrtá hlavou, zda byl rys němý...

Bella a Sebastián (2013)

To jsou takový ty filmy, na který se po dětech už prostě nemůžu dívat, protože když mě teď rozbrečí už i reklama na Ariel kde prostěradlo poťape roztomilej pejsek, takovýhle panorámata s megaroztomilým pyrenejákem a malým sympatickým klukem by mě asi už rovnou zabily :⁠-⁠D Hormony sou svině a nepřátelé kinematografie. Bože a ještě ta písnička tam. Prostě masakr. Belle, tu es si belle, qu'en te voyant, je t'ai aimée...

Lumpíci (1998)

Hrůza hrůza, malá dcera z toho měla trauma, jak tam na sebe byly mimina hnusný 😂

Šikulové - Velká výzva (2022) (pořad)

Tohle je fakt moc blbý. Nejhorší je paní předsedkyně a její z prstu cucané hodnocení a ještě horší je ta naučená řeč prezentátora konečného díla.

Šikulové (2007) (pořad)

Většinou vyrábí hrozný hovadiny, ale tak nějak mě to baví na to koukat, co to zase bude. Nebaví mě ty doprovodný kecy moderátorů. Ani ne tak obsahem, jako formou.

Já Frankie (2017) (seriál)

Takový zajímavý nápad a tak promarněný. Hrozná nuda. Vlastně nic se tam neděje. Všechno se hned nějak unyle vyřeší a vůbec to neláká na další díl. Kdyby tam místo androida byla nafukovací pana, vyjde to asi nastejno. (Začali to dávat znova. A je to ještě blbější. Navíc jsem minule zapomněla zmínit, že nefunguje spousta vtipů ztracených v překladu.)

Divočáci (2007)

Motorkářský styl života mě nebere a nenadchla mě ani tahle komedie. Bohužel až moc vtipů je z kategorie homo/hovno/úraz, a tak jsem se jen útrpně ušklíbala. Každopádně úvod - především kolize jednoho z jezdců s plechem, která megavtipně připomíná jednoho mého známého, a scéna z Lawrencova home officu, mě už třikrát oblbly a vždycky na to čumím až do konce :)

V pohybu! (2023) (pořad)

Asi nejsem cílová skupina, pohybu mám přehršel a moje děti zatím vesměs taky. Nicméně tahle přehlídka trapnosportů (aspoň co jsem měla to štěstí zahlédnout) se definitivně zapisuje do mých rodičovských nočních můr. Až někdo z dětí přijde, že chce běhat přes překážky s koňskou hlavou mezi nohama nebo křepčit s holí v rytmu bicích, zapláču, prodám motorku, hokejku, kopačák, živého koně, obejmu nebohou ratolest, popřeju jí úspěchy v extratrapnolize, a odejdu do lesů zahynout v houští. Kdo je vlastně cílovka? Jakože nějaké dítě se strašně chce hýbat, ale neví, jaký sport zkusit? A tady se má inspirovat? Nebo to je jen reklama na pohybové pseudoaktivity? Týnu mám ráda, ten její spolumoderátor se snaží a je v rámci možností vtipný. Dětští prezentéři jsou prkenní (za to nemůžou) a ty tabletové "bombavzkazy" by tam vůbec nemusely být, děcka stejně nemají potuchy, kdo to k nim mluví.