• Rodinný

Noční vlny (2003) (TV film)

Opravdu strašně nezajímavé. Ale ne že by se na to nedalo dodívat, když se člověku nechce spát.

Chci se líbit (2005)

Šťastná Juliette a její recept na tuňáka v tomatě mě vždy zaručeně dostane :) To je humoru :) update: musím hvězdu přidat. Juliette je mi až nechutně podobná! >:)

Norbit (2007)

už dlouho jsem se u takovéhle hovadiny tak nepobavila. A to i při třetím sledování :) "Jsi zlááá, Raspušo, zláááá!" (To mám teď doma denně na talíři :D )

Dharma & Greg (1997) (seriál)

Povzbuzuje mě především všudypřítomná myšlenka, že i dvěma naprosto odlišným bytostem to může klapat ;)

Dr. House (2004) (seriál)

Snad jediný seriál, který si v poslední době udržel mou téměř pravidelnou sledovanost. Koukala jsem přes léto (2008) i na opakované díly, a bavily mě jen o malinko méně než napoprvé. Každopádně první díl čtvrté řady byl vítaným osvěžením, už nepamatuju, kdy jsem se u televize smála nahlas a tak často. >To mluvíte na mě?< :)

Láska nebeská (2003)

"But... you never talk to me. You always talk to Peter. You don't like me..." ... "It's a... self-preservation thing, you see..." Viděla jsem to stokrát a vždycky mě to dostane.. :) *sigh&sniff*

Cha Cha Cha (1989)

moje srdcová záležitost. Poprvé shlédnuto pozdě v noci na ČT2 s hlasitostí na stupni 1, aby na mě nepřišli rodiče :D