• Rodinný

Lucie, postrach ulice (1983)

Emanuelo, nečtěte ten dopis! si nezadá s Ta ženská je na drogách (patrně stejný režisér) :D

...a zase ta Lucie! (1983)

Dvojka mi přišla slabší, ale epizoda "holič mě přemluvil" to naprosto zachraňuje :DDD

Bláznivá runway (1999)

No ano, nejsem chlap, tak to asi nedokážu ocenit, ale s nástupem AJ na scénu to byla otřesná ptákovina. Do té doby docela zábavné, a to i přes přítomnost JC, který je mi sympatický asi jako odulá AJ, pardon. Nezachránili to pak už ani krásná KB a sympaťák BBT. Tak já jdu :)

Pan Tau (2020) (seriál)

Pan Tau je sympaťák, to je asi tak vše. Otřesná a zbytečná slátanina.

Hýbánky (2013) (pořad)

Docela příčetný pořad nutící děti se hýbat. Sympatická cvičitelka, méně sympatický klavírista, normální děti.

Myši na vědu slyší (2017) (seriál)

Vesměs kravina, ale ten díl s lávovou lampou nám přinesl spoustu kvalitní zábavy na jedno odpoledne :D

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Já nějak nevím, proč je to pro děcka. Je to brutální a plné sprosťáren. Takže je to samozřejmě ohromně baví :D

Columbo - Není čas na umírání (1992) (epizoda)

Mně tenhle odklon od klasiky nevadil. To mnohem hůř se mi koukalo na Komodora, tam bylo všechno tak nějak protivně divný, samotný Columbo obzvláště. Tady byl v pohodě a příběh byl taky zajímavý. Jediný, kdo mi lezl na nervy, byla afektovaná Melissa a úchylný záporák :)