• Rodinný

Noc v Roxbury (1998)

no, nemám prostě ráda filmy, kde mi není sympatická jediná z hlavních postav a celou dobu tiše doufám, že aspoň jedné z těchto postav někdo pořádně rozmlátí držku.

Pomsta je sladká (2003) (TV film)

"Píšu knížky pro děti... (jednu vytahuje) přečtu Vám... (listuje) pár stránek!" :D Jinak neškodná ptákovina, která ve mě kupodivu nevyvolávala pocity trapnosti, takže za dvě.

Bobule (2008)

nebylo to úplně blbý, ale tak nesympatickou hlavní postavu jsem už dlouho neviděla. A ten jeho kamarád byl taky trotl.

Agatha Christie's Poirot - Pět malých prasátek (2003) (epizoda)

Nádherně zpracované, a ten závěrečný zasluněný obraz mi vždycky vžene slzy do očí - krásná (vizuálně) rodinka, naproti tomu Elsa byla ale strašná vobluda :)

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

tak divadlo přineslo rozhodně mnohem intenzivnější zážitek, ale film taky super. Ale teď mě napadá, že kdybych to možná viděla v opačném pořadí, bylo by to jinak...

Zoolander (2001)

Možná si to někdy zkusím pustit znovu, ale napoprvé v TV jsem to musela po "lapálii" na benzínce vypnout. Ten Stilerův trademark-ksicht mě i za tu chvíli totálně psychicky vyčerpal :)))

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Musím říct, že na tuto ptákovinu se vždycky ráda znovu podívám. A nejvíc se těším na Arnolda, nemám ho nějak zvlášť ráda a tohle je podle mě jeho nejlepší role ;)

Marley a já (2008)

Strašně, strašně, strašně depresivní film. Mimo to, nechat takhle zpustnout psa je trestuhodné. Jennifer je každopádně k sežrání.

Protiklady se přitahují (2008)

Nuda nuda nuda, strašná nuda, a o tu ženskou bych si neopřela kolo :/ (p.s.: po přečtení příspěvku od dopitaka: Přesně tahle srágora (Sweet November) mi vytanula na mysli po pár minutách sledování J&J)