• Rodinný

Becca a její banda (2018) (seriál)

Pěkně provedená svetrová zvířátka, docela vtipný příběh. Zaujal mě brněnský dabing, nebo aspoň poprvé vidím, že se někde kamarádi oslovují "děcka" :⁠-⁠D

Pip a Posy (2020) (seriál)

Vůbec to není špatné. Díl, kde se jedno to zvířátko snažilo hrát zároveň s dvěma kamarády, byl úplně famózní :-D Nebo jak si vzalo malé holiny, aby kamarád nebyl smutný. Nebo jak to jiné zvířátko si chtělo hrát samo. Když si to tak sumíruju, je to celé o přátelství a respektu jednoho k druhému :)

Hej, Hafí! (2014) (seriál)

Nijak mě to neuráží, ale jediné, co mě na tom opravdu baví, je dopravní prostředek chobotnic :-D

Příliv pokladů (2014) (seriál)

Mně by úplně stačilo koukat na tu pláž a moře, jak vždycky holčička vybíhá z domku ven.

Angličtina s Hurvínkem (2014) (pořad)

To je prostě hrůza. Angličtina v tom naprosto zaniká a je to celé úplně zbytečné. Spejbl má už úplně vůdnlegz.

Lišák a Zajda (2019) (seriál)

Musím říct, že tady mě na první dobrou zaujal kanec ve stylovém oděvu :D Ale nejoblíbenější postavou je zloděj vlk, který neúnavně hází do pytle příbory a další majetek svých kamarádů :D

Kuřecí četa (2021) (seriál)

Tahleta pařátková patrola je teda pěkně otravná. Jedno kuře tlusté, druhé zakrslé a třetí nerd, divím se, že jedno není černé. Koukala jsem na to už dvakrát, a ani z jednoho dílu si nevybavuju děj. Asi jsem tak unešena písněmi, že to nestíhám vnímat :D

Dynotrax (2015) (seriál)

Myslím že se tam mydlí dva gangy a dobro vždy zvítězí. Já celou dobu přemýšlím, jestli jsou to dinosauři v tělech strojů, nebo stroje v podobě dinosaurů. Asi A) je správně. Něco jako transformeři, co se netransformují.

Super třída (2017) (seriál)

Je to fakt hodně hodně blbý. Ale po tlapkové patrole postopadesáté docela příjemné osvěžení. Řeší se tam hrozný ptákoviny hrozně nablblým způsobem, který s realitou nemá nic společného, všechno vždy báječně vyjde a všichni jsou nakonec happy. Někdy mi to stačí.

Lvíčata (2013) (pořad)

Není to úplně blbé, i když účast loutek v pořadu mi přijde naprosto zbytečná. Nejlepší je tělocvikářka a její mužský protějšek ve spartakiádním oděvu. Ti mě fakt baví a skoro bych si jimi převáděné sporty či cviky zkusila :D