• Rodinný

Stateční zajíčci (2021) (seriál)

Akusticky odporné. Nikdy nezmeškáme to, si pohrát hru. Wtf. A typické hehehe- heh- eh (pokus dabéra o jakože dětský smích). Příběhy nezajímavé. Posledně se tam někdo bál bublinky z bublifuku. Nebaví to ani děti.

Pipi Dlouhá punčocha (1969) (seriál)

Děcka to docela zaujalo, mně podstatně méně. Pippi mi spíš leze na nervy a mít ji za sousedku, asi dělám, že ji neznám. A to jsem sama dost magor.

Polární expres (2004)

Tohle se mi fakt nelíbilo. Odpudivé tváře od dětí přes dospělé až po skřety a celkem nudný příběh. Už se těším až si spravím náladu Mrazíkem.

Rá Rá, hlasitý lvíček (2011) (seriál)

Malejm se to líbí. Mně to přijde trochu nablblý. Lev s křivou hubou vyleze z baráku a něco slyší. Načež to jde zkoumat. Zápletka se pak odvíjí od toho, kdo koho čím sere, identifikovat to a napravit to. Úvodní znělka je fakt chytlavá.

Zou (2012) (seriál)

Nesnáším tyhle pohádky, kde se dějí normální lidské věci, ale místo lidí tam jsou nějaká zvířata. Proč proboha. Nemá to žádnou přidanou hodnotu. Všichni vypadají a jednají jako lidé, jen mají zebří obleky. Nejhorší v těchhle seriálech je, když má dotyčné zvíře mít domácího mazlíčka. Proč není tedy mazlíčkem třeba človíček? Nebo aspoň hmyz? Třeba i pitomý Bing obsahuje kočky, co jsou degradované na zvířata, kdežto Bing, zajíc, je nějaké nadzvíře, protože se chová jako člověk. V Peppě zase degradovala rybička a želva. Dvouleté dítě to baví, ale tady hodnotím já a mě to sere! :) Update: zrovna byl díl, kde zebra prezentovala, jak fungují mimikry. Instalovala pozadí se zebřím vzorem srsti a před něj postavila tři zebří děcka. Splývaly v určité pozici s pozadím, takže byly vidět, jen když se pohly. Pak jsem si všimla, že nejsou vyslečený, jak jsem si myslela. Ony si oblíkly šaty se zebřím vzorem : D

Tip a Tap (1971) (seriál)

Děcka si to pouští na DVD, měla jsem dvě sady příběhů, jednu už bohužel poškrábaly :( Měla jsem tipa a tapa ráda jako děcko a líbí se mi i teď.

Pošťák Pat (1981) (seriál)

Taková ta blbost ala hasič Sam, Bořek stavitel a další postavy. Vše na jedno brdo a většinou nudná zápletka s debilním rozuzlením, nablblé děti a idiotský dabing dětských postav (ehe hehe eh eh ehehe). Musím říct, že zrovna pošťák mě docela baví, asi kvůli kocourovi a že moje filmové preference během mateřské klesly někam hluboko ke dnu :⁠-⁠D

Pippi dlouhá punčocha (1969)

Jak já to děcko nesnášela. A teď je to ještě horší. Budu si konečně muset přečíst knížku, jestli je to taky taková pruda.

Mira, královský detektiv (2020) (seriál) odpad!

Další najednobrdo kravina z řady všech těch sofií, vampyrin, džejků, a nevím už kterých dalších. Bože proč toto pořád vzniká. Asi jen aby se splnila nějaká další multi kulti kvóta.