Jsem číslo čtyři (2011)

Taková love story jak vyšitá,to okolo je tam navíc,aby nám to dalo punc trochu sci-fi,,jednou to tak hrozně o ničem,ale pořád člověk řiká ksarku,ale není to blbý,počkám si co přijde za chvilku.Tak nějak to na mě působilo vlastně celý film,ruce jak halogeny pak schopnost až moc velká,mě přišel nesmrtelnej hošan John,ty chujové okolo s bambitkou,,jediný co fakt bylo pěkný scéna ze školy,že se dostali na řadu i takový větší zvířatka:) Raylan Givens tedy Timothy Olyphant nic moc herectví,byl tam jak prkno,kdy přehrával,hold neměl klobouk:D..Je to prostě čistý průměr,film který neuškodí,ale ani nenadchne.

Los ojos de Julia (2010)

Tady jsem trochu na rozpacích,ale nakonec jsem usoudil,že to nebylo zase něco extra,co by totálně připíchlo až do zdi a hltal každou minutu..ne ne to vážně a přitom to začlo fantasticky.Začátek je krásně poetická udělaná filmařina,kde doopravdy už jenom hvězdu dávám pomalu dvě za Belén Rueda a druhou za začátek kdy to bylo místy až takový krimi policie vyšetřuje,pátráme a trochu s atmosférou bádáme jak v nějaký adventuře.No všechno hezký,ale jakmile nás Isaac natáhne a nevíme,tak všechno jde směrem dolů a rejža hledá čím překvapit,přišla mi tam úplně zbytečný pasáže,hlavně jsem se pabral tak vidí nebo nevidí,mě to přišlo jak když si hrajem fotbal na pětníku a čekáme kdo za tím stojí.Pak když to zjistíme tak další masáž oko jedna dvě vidim či nevidim,,Ano film je o tom,ale tak nebývala drze si s tim pohrává,že to nudilo i kdyby venku pršelo.Kamera se nekouká do tváří,aby jako jsme navnadili atmosféru,že tedy ona nevidí tak divák taky,tohle prostě nemohlo zabrat,vždyť opodál najednou člověk louskne a už víme kdo to je...Konec byl i dobrý,,ve tmě, a on to vzal po svým ten magor,takže když řeknu thiller chybělo mu mnoho,,horor prvky dobrý,až taková duchařina,,škoda,věřil jsem Espanolu více,pro mě zklamání

Manažeři (2010)

Velice příjemné drama z dob krize,která může potkat nás všechny a to je,že nám šéfik řekne sbohem.Tento snímek byl velice dobře natočen a s hereckým ansáblem,prostě zase Ben hodně výborný,ikdyž oni všichni zahráli suprově ,tak se koukáme na osudy postav,jak tedy žijou po tom co nás vyhodí,zaplatit nájem,dům,,hledat práci..Určitě tam bylo dost odvahy a toto téma mě tedy vzalo hodně,škoda,že občas to bylo takový že prodávem Xbox,,až to takových absoruditních extrémů to šlo,jako by manažer najednou byl balík a neměl ani prachy si koupit noviny,to už bylo moc a režisér z toho pomalu chtěl udělat něco hrozně strašnýho a stavěl na tom víceméně do konce filmu.To mě vadilo, ale jinak moc příjemný filmek.8/10

Captifs (2010)

Jsem si říkal,proč tam mluví najednou česky a on "Ha Ivan" :D Tenhle film se vlek jak špatný maso v hrnci,totálně bez duchý film a tak hrozně natočený.Neřikám,že tohle už jsem viděli hodněkrát,jsem si říkal po těch 40 minutách no panečku jdeme pod skalpem,ale ona během pár sekund se rázel dostale ze sevření...si řikám se na to měla těšit rovnou a ne hnít v tý cele.Hudba hrůza,horor žádnej,pár vnitřností a lokace les pak to kukuřičný pole alá HUSK,jsem si říkal no ještě k tomu tohle,oživne strašák a zabije Ivana..ne prostě v půlce filmu jsem to chtěl total vypnout,nuda a nuda,psi běží jak z praku kde ho ukoušou v lese,horor tak jsem čekal vraždu něco viď,,jedině starou mamu která vařila v krvi hlavu,jinak jenom střih a konec,,nejhorší je že ani na thiller tahle od Frantíku prostě neměla a to jsem se divil.

Obřad (2011)

Tento film doopravdy není tak moc pro ateisty,ale když se člověk trochu zapře tak samozřejmě uvidí skvělýho Hopkinse,ale to je bohužel vše.Nejvíc do očí bijící je,že ten film neřekne vůbec nic novýho,co by kdo se o to zajímá měl vědět něco novýho,takže se chodí od peti k pěti,pronese se dluhý dialog o exorcismu a tím to vadne pořád slyšíte Dáběl..Víra...Amen.Ano pro ty,který si dávají během jídla Amen tak film přesně pro ně,pro ostatní skvělý Anthony..Takže je tady otázka je někdo zvědaví vůbec na tenhle dlouhý obřad,,ještě,že druhá půlka filmu,která začíná trochu gradovat od první hodiny,,škoda,pro mě ani ne průměr