Láska a jiné kratochvíle (2009)

Jako vždy dobrá Portman,která udělala film.Horší je,že celkově jsem tomu,až tak nějak nedostal se tomu pod kůži.Ten film si se mnou hrál,já to nakonec (musim říci,že jsem nepochopil hnedka,kdy byl jako že střih a voalá,jsme zase v minulosti..t u nadčasovost,jsem se v tom nějak ztratil,proč ten příběh byl udělán tak,ale co :) tak netáhnul z rejžou.Ono,že tam musí jít o city,o ztrátu,,přišlo mi to hrozně nalíčený t,akový bez nějakýho efektu,,dalo by se říci,ze života,ale trochu tomu bylo přidáno,ale určitě jinak zajímavé téma a nějaký hudební mrazivý podkres by možná neuškodil. Něco co ten film dotáhne více zařvat,takhle prostě krásný průměr a kdo má rád Natalii tak prostě povinnost vidět..jako vždy :D

Pařba v zapadákově (2011)

Nemůžu si pomoct,ale já jsem se u toho filmu i bavil a to bylo jenom o pojišťovácích,kde jeden (Ed Helms-na něj jsem si musel dlouho zvykat) a jeho banda včele se skvělým John C. Reillym který tam házel svoje erotický hlášky jak naběžícím pásu,ale podle mě je hodně trefný až takový fakt suchý.Jinak bohužel film nic světobornýho,ale na večer se i trochu pobavit není špatný..Isiah Whitlock Jr. z The Wire

Hanna (2011)

Nemůžu si pomoct,ale co nejvíc každýho veme za srdce ,je ten nářezovej sound od Chemiků,ikdyž se k tomu filmu,tak nějak výrazně nehodí,dává má punc rychlosti a akčnosti.Musim říct,že i kvůli tomu jsem musel dát tu hvězdu navíc,jinak je to klasika,kdy napětí a akce je v jednom balíku udělaná tak,že Někdo hold musí pořád běžet a ten Druhý nečekaně musí za ním taky běžet:D Takový Útěk z Vězení a máme kostru filmu,jenom tady běží Hanička a ona to umí a abych pravdu řekl,spíš jsem čekal drama nějaký to jiskření,ale Joe Wright to vzal akčně a i dobře.Ostatní jenom sekundovali a moc místa ke hraní neměli.Ale na takový filmek,kde člověk může vypnout mozek a trochu se i bavit(žádné orgie krve a nekonečných mlátiček) to bohatě stačilo:)

Noc je ještě mladá (2011)

Nemůžu než souhlasit s těma co tomu nahodili plnou polní,,je to nadsazené,ale prostě když se člověk u snímku baví,tak prostě musí,,doopravdy hodně zdařila romantika s těma srandovníma kecema a skvělou hudbou a do háje,že to už člověk viděl po x-té v jiných filmech :) Dan Fogler prostě borec,,narážka na Zjizjevnou tvář byla prostě dokonalá

Správci osudu (2011)

Sci-fi s romantikou a Damonem je docela dobrá kombinace,ale v tomhle to je krásný čistý průstřel za 60%

Wrecked (2010)

O čem ten film vlastně měl být,je mi záhadou.Už pitomě a nelogicky se to rozjelo po chvilce a k thrilleru to mělo nějak moc daleko,,vůbec žádný napětí,gradace,jenom Brody a les.Psát že Buried byl o parník lepší je zbytečný a kdo řiká,že ne tak už nechápu vůbec,ale každý má rád něco no :).Rozuzlení nějaký zápletky(Jak se tam dostal),,mě přišla tak hrozná a celkově tak amatérská až to muselo bolet i Brodyho ,když konečně mu začal jít mobil a tahal se tam díky rejžovi 90minut jako kdyby hledal hřiby na lepším svahu:D

Zločin (2011) (seriál)

Prostě dechberoucí kriminálka jak žezlo,který drží a nepustí do poslední epizody.Tenhle styl přímo zbožňuju u The Wire byl přesně ten podobný nádech,že se vůbec netlačilo dějem kupředu,ale pěkně pomalu někdy možná až moc,ale se seriálem to pak dělá pěkný divy.Prostředí,herci,kamera,i ty tři podtexty hudby krásně navodí atmosféru a ke konci poslední díl tedy byl napínák i tak jak skončil..Doufám,že druhou sérií to bude končit,ono už se trochu vážně pak stane,že se to bude natahovat a zdlouhavé scény by nedělali dobrotu,ale za tohle dávám 100%

Kazatel (2011)

Rovnou z kraje můžu říct komiks neznám a rovnou jsem šel po hlavě ,jako celý film.Takový to pseudo scifi apokalypsa za humny a v hlavní roli Bettany,ano ten klučík co má kříž na čele a už jsme ho viděli ve filmu Legie,který byl ve stejným ranku jako Kazatel.Můžu hodnotit tak,že je to čistý průstřel za tři hvězdy,ale člověk vlastně ani neví moc za co,,cool to tak není ,hraje si to na něco víc,stopáž je přesně akorát a nejhorší je že tolik akce tak zas není,ale tempíčko tam je:DŠpatně se to hodnotí,ale nakonec mě film i bavil.Upíří mi přišli ,že někdo viděl Silent Hill a mrsknul tam tu zrůdu a konec zvonec a čeká se na pokráčování.Pár momentů pěkných něco n aoko,člověk nemůže čekat selanku a nějaký super režijní počin je to takový made in MTV :)

13 (2010)

Ten Babluani bubli či co je stejnak trochu divnej ,si točit filmy o remaku ,který už jednou natočil,ale už tohle je trochu divný počin.13 je tak divný asi jako celej film,kde číslo 13 si tam kluci dávaj na špalek aby z toho byl nakonec nějaký ten bakšiš.Od začátku filmu jsem čekal úplně něco jinýho,ale jakmile jsme se dostali k jádru pudla šlo to dolů jak horníci ve službě a bylo po filmu.Hudba byla ještě dobrá neosobní,,herci co se tam kluci zmáčkli taky dobrý,ale že nakonec Jason Statham udělá poslední tečku,jsem nakonec trochu čekal,ale proč takový klišé a ten konec byl hodně mimo.Pro mě noprosto podprůměrný filmek,chybělo tam nějaký napětí a z toho že kdo vypadne ze hry moc napětí nebylo ,protože se to tam opakovalo hodněkrát,,plus křoví policie ,najednou rodina mám prachy.....nee nemělo to ten Náboj:)

Náš den přijde (2010)

Tohle bylo naprosto úžasný,co ty dva dokázali,tomu se řiká herectví,ikdyž je fakt,že v tomhle ranku se mohli přímo projevit.Co bylo horší trochu,proč to tedy dělali,nějaký trochu hlubší vysvětlení by se na drama slušelo a co mi taky vadilo a to tedy snad poprvé,trochu kratší stopáž,kdy to rozjel Gavras od začátku do konce v hodně rychlým tempu.Kdybych byl hnidopich vadil mi tam záběr na to Irsko:)Jinak jsem se prostě bavil a bylo to ujetý,člověka to zasáhne a tenhle film určitě utkví v hlavě,mě tedy určitě