Terri (2011)

Tohle doopravdy spíše bylo čistokrevné drama,ikdyž jednou jsem se tam zasmál.Jak už bylo psáno,děj velmi řídký a tempo down až do úplného konce,který nebyl tedy zrovna povedený,ale u tohohle tématu se moc těžit nedalo.Osobně jsem se na to díval kvůli Reillymu a zase mě nezklamal,ale čistě film hypoticky,není nějak výrazný a sám režisér neví přesně jakou strunu nabrnkat, aby to diváka vtáhlo do děje.70%

Melancholie (2011)

Je mi vcelku jedno jak na to jde Trier,ale tohle mě vážně nebaví.Vždyť ten film byl nuda,kdy už jsem odpočítával sekundy na vypnutí filmu.Začátek výborný,dalo by se říci část první super,ale pak otočka a mumlání na místě,kde se jenom čekalo na konec zbytečně dlouho.Kamera a pěkná Kirsten k tomu uvodní pěkný orchestr..to bylo to co jsem si vzal od filmu.

The Ledge (2011)

Výborné na celé čáře,kde se víra,láska a odhodlání stávají zatěžkávající zkouškou v tomto filmu.

Drive (2011)

Abych pravdu řekl od traileru jsem čekal ryzí podívanou se špetkou love story,ale nakonec se mě dostalo něco,co dlouho nebylo vidět a bylo to pojato netradičně a kurvízou nepřesně:)Ten název je tak melancholický jak celý film,člověk čeká burácející akci támhle,pak si zahrát na drama a vyrazit do ulic plnit mise,ne a ne a ne!Tohle je o hudbě,kameře a Coslingovi tečka.Naprosto nevyužitá skvělá Carey Mulligan,která jenom háže tím jejím facem jako vždy,ale postava je tam jenom tak na scenáři a k lovemachine.První honička byla super a úplně jsem si říkal to bude jízda(nemusí být ani o 20 rozbitých autech,ale aby byla přirozená,což byla),ale obrat o půl tuny a film naprosto jiný o nějakým zůčtování.Druhá honička,bože tak debilní jsem neviděl ani v hororu.Pak autem nabourá na druhý auto a přední světla svítí jak lasery na discotéce.Doopravdy pro mě tento film,svým stylem měl naprosto suprově našlápnuto na film,který si budete pamatovat navždy,ale tady není na co,žádný moment,který si nahodim na prsa a budu s ním žít.

Uvnitř (2007)

Nejprve musim začít tím hrůzostrašným dabingem co jsem tedy měl čest slyšet.Za posledních 10 let jsem neslyšel nic horšího než tohle zvěrstvo.To snad točili doma na klíně a vzali si tam partu,která dabuje tak leda reklamu,otřes!.Takže pustil originál a natěšen velkého třesku okolo filmu,kdy mi byl přímo doporučen,že uvidim orgie a zajímavě natočený Francouzský filmek,který já velmi rád,jsem zklamán a to velmi.Tak za prvé byl obraz,kdy jsem usínal,nějaký plitkavý filtr do žlutohnědé,dobrý na spánek.Za druhé to byla atmosféra.Vůbec jsem necejtil,že by mě něco mělo svírat,tak brutální mě to vážně nepřišlo,asi už jsem zvyklej z těch filmů,ale tady jedno oko,pak břicho..docela dost krve okolo dobrý,ale tak vážně na světlo,,kupodivu záporačka dobrý,konečně ženská,ale tupá,zas na druhou stranu za svým cílem.Banda okolo co jdou na porážku,jedna co vydrží všechno a dítě co to vážně vydrží až do finále.Ten předkonec byl hrozný shit,úplný finish dobrý(břicho).Celkově vážně nemastný a slaný moc,to proto asi kardio a krve hodně,ale né velmi dobře.

Krásný chlapec (2010)

Když prostě mám rád Mariu Bello,nemůžu jinak,do tohohle snímku,se zase náramně hodila a zahrála na výbornou i Michael Sheen zahrál skvěle.Uvěřitelnost,vůle,pocity provinění,,všechno to mělo.Líbilo se mi na druhou stranu,že film se držel,jenom jich,neodbočoval,ikdyž nějaké vysvětlení by se hodilo.Atmosféra pomalá,místy na mrtvém bodě,to bych viděl jako mínus.Jinak tématem výborné,ale jak řikám,nebýt těch herců,je to průměr a pořád mi tam něco chybělo v tom snímku a nevim co.

Zombi 2 (1979)

Nejlepší zombie pod italským sluncem

Nájemní zabijáci (2011)

Nemůžu si pomoct,ale tohle byl skvělý filmek s tímhle balkánským béčkovým duchem,který teďka točí jak na běžícím pásu páni Van Damme,Lundgrenové i Segallové :D Prostě tohle bylo trochu jinak a bylo vidět,že režisér se nespokojí s mafiánem co mele mele a okolo se střílí až zásobníky nestíhají,každej proletí oknem a člověk macho.Výborně zvolený tempo a i s napětím.Režisér pro mě úplně neznámý,Kostka 0 bylo svinsto no:) a když se člověk koukne co bude natáčet,je vidět že akční filmy asi rozjede ve velkým tempu(doufám,že nepřestřelí:D)Trochu jsem zvykal na filtr ve filmu,kdy až bolestně kontrast sluníčka zahaloval pokoj Van Damma(hnidopich) Konec alá USA.Van Damme uvěřitelný jako nikdy předtim,neviděl jsem ani jednu roznožku,Adkins doplňoval dobře v žánru akčním.Sečteno podrtženo..Překvapení a JCVD ožívá dámy a pánové :)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Tenhle film měl prostě koule,který drze nadsazoval scény,kde všichni byly až moc nesmrtelný,ale zase nám předvedl Lin,že přesně takhle nějak to chceme.Závěrečná dlouhá scéna se zažere pod kůži.Ano zažere,ale zase nadsazaně,ono jet s dvouma autama a vzádu sejf,který níčí všechno okolo sebe,je prostě cool a hlavně aby divák koukal jak se všechno krásně níčí,pálí se gumy.Poprvé snad za sérii mi přišlo,že auta se dala na druhou kolej a přišel klišovitý příběh jak nějaký z Dannyho parťáků.Ikdyž přes to všechno,tak se na to hrozně moc dobře koukala a film odcejpal jak pára nad hrncem.Tenhle film je cool a tak se taky tak musí brát.JInak The Rock,to je fakt hrozná hrana a ty jeho hlášky bestovní:)