Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Originálny animovaný seriál o ľudskom tele, ktorý nieje iba pre deti. Pobavia a poučia sa na ňom určite všetci, no lekári asi iba pobavia :-)

Juanin zázrak (2002) (seriál) odpad!

No príbeh by nebol až taký hrozný a povrchný, len na tie blbé tváričky sa nedá pozerať.

Plameny vášně (2003) (seriál) odpad!

Ešte väčšia dávka stupidity ako vo väčšine ostatných telenoviel. Nezachráni to už ani sexi herec v hlavnej úlohe.

V.I.P. (1998) (seriál) odpad!

Ja vážne neviem kto a čo chcel povedať touto nepodarenou napodobeninou seriálu. Ale rozhodne je to úbohé..

Má tlustá Valentýna (2002) (seriál) odpad!

Venezuela má skutočne najhoršie telenovely z celej latinskej ameriky!!

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Ako je to možné, že svadobné šaty na konci mala biele? To asi nerozdýcham.. Takto pokazila svoju zelenú povesť!

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Tak a každý kto videl čo i len 1diel si určite musí začať vážiť mexické telenovely..

Jurský park (1993)

Ja osobne sa vždy príšerne bojím pri sledovaní Jurského parku, a to som ho videla už asi 368x a poznám ho naspamäť :-) Film, ktorý aj po rokoch vyráža dych. Spielberg nás privedie do krásneho sveta oživených prehistorických potvor, najprv nám ukáže pár milých oblúd, do ktorých sa samozrejme zamilujeme vďaka skvekým efektom. Potom to však príde, všetko sa začne kaziť a atrakcie začnú požierať návštevníkov. Napätie, ktoré dokázal Spielberg vytvoriť nás priklincuje do kresiel. Človek sa až bojí pohnúť, tyranosaurus nás predsa nezbadá keď sa nehýbeme.. Nastupuje boj o holý ľudský život, ktorý je vygradovaný v scéne v kuchyni, kde inteligentné velociraptory polujú na deti. Vydýchnuť si môžme až keď tých pár šťastných čo prežili sedia v helikoptére na ceste domov.