Ostravak Ostravski (2016) odpad!

Další , hřebíček do rakve našeho filmu. Co je na té Famu učej ? Ať štáb v čele s režiserem vrátí diplomy a lidem vstupné. Místo točení filmu by radji měli odfárat .... . Raději jít na lobotomii než na tenhle film.

Sněhová královna 2 (2014)

Je to úplně samostatný film, trochu mi přijde blbost označovat to jako 2. Dětem se to líbilo a já jsem se také bavil, animace povedená celkově velká spokojenost.

Sezn@mka (2016) odpad!

Tentokrát do puntíku souhlasím se Spáčilkou. Je to opravdu hrozné Seznamka, Jak se zbavit nevěsty, Dvojnící , Celebrity. Fakt už těch rádoby filmů bylo za poslední roky dost a dost. Je to jen přehlídka neumětelství, která spolehlivě vyžene z kin diváky. Marinová se skvěle zařadila k dalším hrobařum českého filmu jako je Tomáš Svoboda nebo Bistroň lidi , kteří nic nevystudovali nic neumí a na vizitku si napsali filmař. http://kultura.zpravy.idnes.cz/sezn-mka-recenze-02u-/filmvideo.aspx?c=A160729_095256_filmvideo_ts

Jak se zbavit nevěsty (2016) odpad!

Vzkaz pro pana režiséra, pokud fetujete přestaňte, jděte se léčit, pokud se už léčíte, změňte doktora tohle nikam nevede.

Pat a Mat ve filmu (2016)

Trhli jsme rekord, je to první film, který zhlédla naše pětiletá slečna celý. Většinu předtím jsme končili dvacet minut po začátku při prvním čurání, že už se nechce vrátit, že to je nuda. Tohle je první film, který jsme dali od úvodních titulků až po závěrčné a k tomu dvě čůrání. To je díky těm příběhům. Přeci jen v rámci příběhu děti udrží pozornost a dává jim to smysl. Za to skláním režisérovi poklonu, další za to , že to není odbyté a řemeslně posunuté dál. A jednu vítku, kdybych si nečetl nějaký aprílový článek o Patovi a Matovi v Číně tak o tom nevím, to mi tedy přijde jako svérázný způsob propagace. Každopádně Pata a Mata se šikmíma očima nechceme.

Dvojníci (2016)

Od Sokola jsem nečekal nic extra, ale že to bude tak blbé to fakt překonalo vše. Bohužel v tom filmu nejsou blbé jen herecké výkony ale i ten film je nelogický. Jako kdyby neměl ani scénář. V této bídě skvělě herecky exceluje pan Kohák, on nehraje nijak jinak než v reklamě ale protože výkon ostatních je tak žalostný, tak Kohákův herecký výkon je na oskara.

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Proč to točil Brabec? Nikdy nenatočil žádnou komedii. No a taky to tak dopadlo.Vtipný to neni spíš trapný. Příští prosím ať aspoň točí Troška a ten trotl co slepil scénář z ojetých fórů by zasloužil také pověsit za koule do průvanu.

The Program: Pád legendy (2015)

První co bych chtěl říct , je to že nechápu kdo ty filmy nasazuje. Je to premiéra a když na to chci jit tak to abych opravdu hledal, které kino to hraje. Za týden to zmizí a už to nikde nebude. To jen směrem ke kinařům distributorům kdo za tohle může, ať si pak nestěžují, že to nemá návštěvnost. Mezi nám a na ten film jsem se těšil. Je pravda , že je to trochu ploché a samozřejmě víme jak to dopadne, ale i tak v rámci filmového vyprávění je to dobře udělané a kamera funguje skvěle. Na oskara to určitě není, ale od průseru to má hodně daleko. Je to lepší průměr.

Pařížská blbka (2015)

Takhle jsem se dlouho nepobavil, totální úlet. Vůbec bych to nesrovnával s Boratem ten mi přijde daleko tvrdší typ humoru a spíš jako brutální skrytá kamera. Tohle je více uhlazené a neřekl bych tak prvoplánové. Je to situční komedie, která jede od začátku do konce. A co hodnotím pozitivně je, že to nepadá do trapnosti.

Jurský svět (2015)

Tohle mě vždy v kině zarazí hluboko do křesla. Scénář ,realiazace skvělé. Absolutně dokonalá podívaná po které mám chuť na to jít ještě jednou. Víc nemá cenu psát. Půjdu na to znovu !