Policajt v Beverly Hills (1984)

Táto klasická stará komédia je pre mňa veľmi známa,pametám si ako som na to pred piatimi rokmi stále pozeral. Proste bomba čerešnička na torte Eddie Murphyho. Ako inak v tomto filme Eddie bol zase smiechom prevládajúci policajt. Príbeh je naozaj veľmi dobrý a tento film je pomerne aj celkom obľúbený takže 5/5 definitívne rozhodnutie.............

Machři 2 (2013)

Veľmi pekný film musím sa priznať že sa mi veľmi páčil, Adam Sandler, Chris Rock,Kevin James,David Spade sú podľa mňa silná štvorka ktorá bola v tejto časti oveľa lepšia a vtipnejšia aspoň podľa mňa........ Po tej sračke ZOHAN niečo také bravo Dennis Dugan aj ked má dvojka slabšie hodnotenie než predošlá časť tak podľa mňa boli nebola až taká zlá práve že bola naozaj veľmi dobrá. No čo k tomu dodať, nasmial som sa na tým naozaj veľa krát a ešte stále sa na to dá pozerať ako na parádnu komédiu,ktorej nič nechýbalo,proste táto dvojdielna komédia bola asi najlepším filmom ktorý Dugan stvoril, samozrejme ked nepočítam skús ma rozosmiať. Jedine ked som si pozrel obe dve časti tak som tomu musel dať 5/5 lebo ked si nepozriete obe časti tak vás to až tak nevtiahne,a tento film nie je výnimočný len v tom že to je jedná z dobrých komédii ale aj v tom že ma dokáže povzbudiť dodať energiu aby som nebol taký skamenený a aby som sa venoval viacej chodeniu von než sedeniu za PC.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Táto veľká zelená potvora ktorej meno je HULK (Edward Norton) bola v tomto filme veľmi dobre spravená nechápem prečo má len 64% mohla mať aspoň nad 70%. Edward Norton to tu nemohol zahrať lepšie podľa mňa to bol jeden z tých najlepších Hulkou ktorý tu kedy boli aj by som povedal že bol lepší než Mark Ruffalo. Dal som 4/5 lebo mám tento film veľmi rád videl som ho nespočet krát ale medzi svoje obľúbené som si ho nedal. Týmto filmom sa odkrýva další príbeh o Iron Manovi alebo Avengers. Proste bolo to veľmi dobre zahraté.

Captain America: První Avenger (2011)

Oproti dvoje je táto časť skvostom ale v porovnaní s Iron Manom (Robert Downey Jr.) je pomerne slabá. Hovorí sa (a je to uvedené aj v názve) že Captain America (Chris Evans) bol prvým avengerom bol Sub Mariner (Namor) ktorý sa po prvé objavil v roku 1939 aj ked sa k avengerom pridal až niekedy dávno potom ale bol dá sa povedať členom. Ale ako celokovo to bolo veľmi dobré,ked som si to dnes pozrel tak mi to zmenilo pohľad na Captaina Americu ale nie v tom že má nejakú super silu on má len štít ktorý nikto z ničím neprerazí. Ale aj tak to bolo dobré proste 4/5 definitívne.

Strážci Galaxie (2014)

Táto komédia ktorá bola vytvorená podľa komixovej predlohy bola nesmierne perfektná a nie len v tom že sa neodohrávala na zemi ale aj v tom že sa my zdala od marvelu najlepšia lebo ked si vezmete Avengers,Spiderman,Hulk atd to všetko sa odohrávalo na zemi presne z toho dôvodu sú Guardians of The Galaxy najkultoveším filmom od marvel ktorý kedy vyšiel. Proste ked som to videl tak som si hned po prvé od začiatku povedal to bude mať rozhodne päť hviezdičiek a aj to tak je aj sa ten koniec prepájal z Thorom 2 na konci si všimnite toho sráča z bielymi vlasmi ale zase sa to prepájalo aj s Avengers 1 tiež na konci bol zverejnený Thanos čo už dosť odkrylo to že v inom marveláckom filme bude opäť a aj to tak bolo v tomto. Musím ešte povedať že Chris Pratt (Star Lord) to tu zahral naozaj veľmi dobre proste pri ňom aj pri Bradley Cooperovi (Rocket) som sa nasmial asi najviac.Ja si to myslím tak že marvel sa nevie pohnúť ide stále je na zemi len málokedy sú vo vesmíre (no vlastne len v tomto filme) za to DC sa vie pohnúť aj do vesmíru ale niekde inde napríklad Man Of Steel bol aj vo vesmíre ale aj na zemi.... Ale najhoršie na tom je že sú stálo v tom istom meste ani neviete ako som bol rád že sa Guardians Of The Galaxy odohrávali vo vesmíre lebo to dodalo taký ten efekt podľa mňa to aj marvel nakoplo aby robili viacej filmov vo vesmíre lebo na tej zemi to už sa nedá zniesť ako povedal môj kamarát svet je príliš mali na to aby tam boli všetci hrdinovia do kopy ale za to vesmír je nekonečný tam nech budú koľko chcú. Ale inak my tento film tak pozitívne naladil a začal som mať marvel aj celkom radšej ako DC jednoznačne 5/5. Ešte som zabudol spomenúť že Thor je výnimka lebo sa neodohrával tiež na zemi..... Ešte by som chcel podotknúť to že v tomto filme sú skvelé pesničky zo 70 rokov už len za to som tumu dal jednu hviezdičku.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Dá sa povedať že takýto druh komédie mám celkom rád z toho dôvodu som dal dva hviezdičky pretože to bola prvá časť a bolo nepredvídateľné čo sa v nej stane ale potom to išlo dole vodou s týmy ostatnými časťami ale táto sa im ešte podarila.Tieto paródie sú najlepšie hlavne kôli tomu že sa tam zasmejete viacej ako pri niektorej komédii, dokonca su ešte prerobené z hororu na komédiu takých to paródii je veľa ale niektoré niesu až také dobré. Jediná perfektná komédia na svete je podľa mňa Horúce Strely a Bláznivé Strely inak nič ale aj toto je celkom v pohode ako dá sa to pozerať 2/5.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008) odpad!

POZOR komentár obsahuje neslušné slova .Táto neskutočná píčovina s Adamom Sandlerom bola proste na piču. Ja nechápem ako môže niekoho napadnúť niečo tak retardované, ako chápem že Dennis Dugan natočil aj Dospelákov ale tí boli v pohode boli dobrý ale táto pičovina........................Aj ešte John Turturro bože po niečom takom ako je Big Lebowski toto no tým ma veľmi sklamal aj ked v Big Lebowskím tam toho síce veľa nepovedal ale to bolo aspoň dobre.Ale to čo povedal v tým upne na piču mali by tento film zrušiť kým mali ešte šancu ani by ho nemali púšťať v TV aby to nikto nemusel vydieť.

Kmotr (1972)

Proste bol to neuveriteľní film o mafii a zabíjaniu ale proste mne sa veľmi páčil dokonca ma to prinútilo pridať si to do obľúbených. Ved tam toho bolo toľko k obdivu hudba (Nino Rota),scenár (Francis Ford Coppola).....Ja viem že je tento film umiestnení na siedmom mieste ale prečo neviem ja by som ho kľudne dal aj na prvé ved bol neuveriteľne zaujímavý aj veľmi dobre spravený. A ešte aj Knižná predloha od Maria Puza ktorý ju napísal a ja verím aj bez toho aby som ju prečítal že je proste perfektná jednoznačne 5/5.

Zelená míle (1999)

Veľmi zaujímavý film Frank Darabont, a tiež aj veľmi dojemný ahhh. Po neuveriteľnom Vykúpení z Väznice Shawshank tento neskutočny dlhý film, no kurva...... Kam sa hrabe Forrest Gump tento film ho prebil, a to doslova úplne. Tom Hanks je druh toho herca ktorého má každý rad a týmto filmom to dosvedčil. A ešte na tom bolo perfektné to že tá hudba bola proste perfektná (Thomas Newman). To je jasné že som musel dať tých päť hviezdičiek preto že si to zaslúžil a nikdy teraz naozaj nikdy som nič dojemnejšie nevidel proste nič.Síce som nečítal knihu ktorá bola napísaná spolu z filmom možno že je lepšia možne že dojme viacej než film to som ešte nezistil pretože som ešte nemal príležitosť na to aby som si ju prečítal. A ešte k tomu dojímaniu, pri tomto filme bolo jasné hned od začiatku že bude dojemný a aj bol, bol neskutočne dojemný dokonca viacej než si obyčajný človek dokáže predstaviť a to ho robí niečim viacej než v skutočnosti je. Dal som päť hviezd ako som už spomenul pred tým, a dal som ich po prvé,hlavne kôli tým neskutočne dojemným scénam pri ktorým sa vám chcelo plakať a aj sa tak stalo film som videl asi tri krát a po každé som pri ňom plakal. Po druhé, za tú peknú hudbu o Thomasa Newmana ktorý si na nej dal záležať a je to vidno pretože je veľmi pekná a vtiahne vás do toho príbehu.Po tretie,za dlžku filmu no vážne troj hodinový film a ani jedna scéna z tohoto filmu má neprestala baviť ani po tretí krát.Po štvrté za ten neskutočne perfektne vymyslený príbeh,za čo môžeme dakovať scenáristovi Frankovi Darabontovi ale aj predlohe od Stephena Kinga. A na koniec po piate,za hercov ktorý to zahrali myslím že až príliš dobre. A je jednoznačné že tomuto filmu som dal päť hviezdičiek ako som spomínal už pred tým lebo ma dojal a zaujal a to je hlavné.