Tahle země není pro starý (2007)

Přestože filmu chybí hudba má vynikající atmosféru. Výborný záporák. Nicméně, na můj vkus špatně zvolený konec a celková rytmika filmu. A Tommy si ten závěrečný proslov mohl úplně odpustit.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Velice kolísavá záležitost - skvělé gagy jsou střídany trapnostmi a chvílemi nudy (!), které zapřičiňuje zejména zbytečně dlouhá stopáž. Hodnocení ubírá i poměrně slabý konec.

Pumpkin (2002)

To je tak dementní film...nicméně na druhou stranu mě nenudil. Kdyby si autoři odpustili ten slabomyslný konec, bylo by to za 3.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Pro mě velké překvapení. Po příšerné dvojce velmi povedený návrat ke kořenům. Z každého záběru byly sice cítit chybějící peníze, ale výsledný dojem byl velmi dobrý. Trošku škoda toho natahování na poušti, ale jinak stylová jízda. Klidně to mohli pustit i do kin. Na svůj rozpočet by si to určitě vydělalo.

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Celkem překvapení. Pro děti krásný fantasy horor, pro dospělé krásná fantasy :o)

Hvězdný prach (2007)

Velké překvapení. Od LOTRa jsem neviděl lepší fantasy, přitom okořeněnou o notnou dávku humoru. Výborné herecké výkony - zejména M. Pfeiffer, jejíž přeměna ze staré babizny na krásnou čarodějku a zpět je neskutečně přirozená a uvěřitelná. Trošku mi vadilo přehrávání a pitvoření C. Danes.

Měsíc v ohrožení (2006) (TV film) odpad!

příšerná záležitost - i na TV. Bez emocí, bez napětí, příšerní herci a triky na úrovni počítačových her z roku 2000.

New Police Story (2004)

Jackie by neměl točit v Hollywoodu. Tam je za šaška. To co ale předvádí v NPS je neskutečné..... Snad jediná výtka - Jackie prostě neumí zahrát ožralého :o)

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Solidní námět utopený v naprosto příšerné režii, nudných postavách a nepřehledných, tmavých soubojích. Ostatně, stejný comment jako POMO.