Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

První hodina zaslouží totální odpad za naservírovanou telenovelu bez děje, emocí a vzruchu, slepenou z krásných obrazců krásných lidí a krásného prostředí.... následuje půlhodinka, která je předialogována, plná zamračených, přemýšlejících a smutných lidí a krásného prostředí....poslední necelá půlhodinka je naopak velmi zajímavě natočený thriller s poměrně zajímavou akcí a solidně budovaným napětím. Takže pánové, pokud protrpíte se svou polovičkou prvních 45 minut neskutečných slaďáren, na konci se možná i dobře pobavíte.

Pařba v Bangkoku (2011)

Příběh téměř totožný jako v jedničce. Nicméně pořád velmi dobrá komedie, která má pár super momentů. Ale už tomu chybí ta originalita, nepřekvapí Alanova bizardnost a Stuova závislost na prostitutkách všeho druhu....

Sucker Punch (2011)

Prvních deset minut jsem byl maximálně spokojený. Pak přišlo první WTF s přechodem do 1. virtuální reality, pak přišla asi 5 minutová spokojenost s vizuální a akční stránkou v 2. virtuální realitě (nádherné videoklipové sekvence, nicméně baví opravdu jenom 5 minut). Pak už bylo jenom samé WTF a spokojenost se dostavila opět až na posledních 10 minut (při návratu do normální reality). Vážení, slátanina jako vidle, hrající si na nejcoolovější mega popkultůrní záležitost (asi nějak tak to tvůrci mysleli). Doporučuji hodně používat FW tlačítko, pak si tam určitě něco najdete. Jako celek to stojí za h....

Malá Miss Sunshine (2006)

Celý film jsem si říkal, co se na tom těm lidem tak líbilo - poměrně ukecaná, úsměvná, nekomerční komedie, s výbornými herci, netradičním humorem...takových tady již bylo. Typická tříhvězdičkovka. Pak přišel závěr, vtipné morální poučení a hlavně sólo malé Olive a její crew. Resp. posledních 10 minut vytáhlo film o úroveň výš. Každopádně to nic nemění na tom, že MMS je pro mě mírné zklamání vzhledem ke všem nadšeným recenzím.

Tekken (2010)

Takovou stupiditu jsem už dlouho neviděl. A to se můžu označit za fanouška žánru (hru neznám). Souboje naprosto příšerné, střih odporný a děj....co to je? Navíc, někteří ze "slavně představených" bojovníků vůbec nebojovali (naopříklad to druhé černovlasé dvojče), jiní naskočili přímo do semifinále, aby byli následně po 1 minutě stati ranařem, který má místo kostí ocel....jednu hvězdu dám za tu pěknou bojovnici v bílém a za toho dědka se špičatými bílými vlasy...mimochodem.... když vás bude k smrti mlátit ocelový chlap, vzpomeňte si na radu své matky o tom, že protivníkova síla se dá využít v jeho neprospěch a že každý má své slabé místo..zmláceni vylezte na nejvyší místo v aréně, skočte dolů a otočte mu hlavu o 180 stupnů .a vyhrajete rozdílem třídy :o)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Po naprosto zbytečných a nudných posledních 2 filmech konečně něco pořádného. Potterovské finále je působivé, temné a plné akce, vášní a napětí. Co film kazí je 3Dčko. Pokud můžu tedy doporučit, běžte na běžnou verzi a užijete si film rozhodně více.

Ruslan (2009)

Po dlouhé době celkem povedený film s SS. Na jeho jednovýrazovém herectví se sice nic nemění, ale film má celkem spád, má solidní (byď příšerně nastříhané) akční scény a Segal je opět naprosto nepřemožitelný :o)

Resident Evil: Afterlife (2010)

Velice zajímavá výprava, která ovšem v sekci "zajímavé" zůstala osamocena. Děj strašný, akce neskutečně zpomalovaná, herci...no nějací umrlí. Ale co, hlavně že to sype :o)