Hazardní hráči (2015)

Příběh o nenapravitelném idiotovi, který ať vyhraje, co vyhraje, stejně idiotem bude a je jen otázkou, kolik toho kolem sebe rozesere. Tahle road movie byla asi tak zábavná, jako sledování výměny sáčků s močí na jednotce intenzivní péče. Téma, které bylo už tisíckrát recyklováno, je recyklováno znovu s naprosto nezajímavým Reynoldsem. Mendelsohn hraje vyhořelého maniodepresivního psychouše tak dobře, protože jím sám je a celkově nám Hazardní hráči nepřináší nic, co už by nebylo natočeno, nebo snad řečeno. Pro mě naprosto TUCTOVÁ srágora.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

12 žlebů somálského pekla shora dolů. Neskutečně intenzivní nástřel toho, jak má vypadat dobře natočený válečný film moderní doby. 1000:19 je celkem slušnej kurz.

McFarland: Útěk před chudobou (2015)

Starej Kevča si adoptoval partičku Mexikánců, se kterou objíždí závody v přespolním běhu a ačkoliv je vedro jak v "satanovej rici", nikdy si nezapomene vzít slušivou teplákovku. A když ty kluky zrovna nevysírá nějakýma učitelskýma móresama, docela jim to i klape. Costner zažívá v poslední době comeback(aspoň pro mě) a nutno říct, že mu to jde. Tohle byla naprosto pohodová záležitost, jen dvě hodiny mi přišly trochu moc.V podstatě se jedná o demonstraci toho, že všichni čmoudi u sebe netahaj gany a nestřílej po sobě zlatejma kulkama, ikdyž jejich rodiny okusujou desku stolu. Uplně mi to připomnělo obdobný film z našich končin - Bastardi. Učitel si vezme do parády pár cigošů a skoro všichni skapou...aha, tak ne.

Love (2015) odpad!

"Chlapče, čím chceš v životě být?" Zeptal se Noé svého syna Gaspara. "Chci být astronautem a kovbojem!" Odpověděl pyšně malý Gaspar. Starý Noé se rozpřáhl a jednu klukovi natáhnul: "Nebudeš ani jedno z toho, svět je příliš krutý, musíš si vybrat něco podřadnější jako je kuchař, bachař, nebo při troše štěstí budeš dělat osvětlovače v pornu. Což v praxi znamená, že se budeš koukat na to, jak to ostatní dělaj." No a vida, Gaspar Noé to po těch letech dokázal, čímž jistě potěšil svého otce a udělal radost celé rodině. Úplně vidim, jak si sám vyleštil konzoli nad myšlenkou, jak bude děsně hlubokomyslné, když se ten vocas udělá přímo na čočku kamery, to byl nápad!

Matroš (2015)

Děsně kůl komedie o třech negros, přesněji řečeno Nigerijci, produktu inzuchtu a Peršanovi, kterej očividně někomu vyletěl z lampy. Když si tak moc třete penis a přejete si, aby vám z něj vyletěl džin, občas se to splní. Občas taky dostanete batoh plnej Molly a ačkoli víte o prodeji drog asi tolik jako o teorii strun, není pro vás problém ten šit prodat. Celá tahle srandička je oblečená do velmi svěžího hávu a natočená s úsměvným nadhledem. Pokud ale čekáte, že si smíchy vytrháte obočí, nedočkáte se. Co ale obvzlášť cením je hudba, která film dokonale podkresluje a posouvá ho tak o hvězdičku výš. Jo a fakt se mi líbil týpek s papiňákem na hlavě. Překvapil ASAP ROCKY.

Separ feat. Rytmus: Praha (2015) (hudební videoklip)

Velmi povedená pocta Biggiemu v podobě nálože od Separa.Čávo roste stejně jako počty lajků na stránce Charlie HIV possitive a v každym tracku nakládá jak šílenec. Nový DMS album bude albem roku a jjestli ne, ať zemře Birdman na koliku.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Rozhodně se tu nedá mluvit o hraní, ale jak už z obsahu plyne, hraní tu nikdo nemohl čekat. Ačkoliv je to jedna z největších DEBILIT pod sluncem, drží si tahle HOVADINKA poměrně slušné hodnocení. Možná to bude tím, že si všichni můžou nadělat do gatí pokaždý, když někdo z neherců vytáhne pytel a roztáhne ho jak rogalo. Pytel, žalud, prcat, jebat, šukat, osouložit, vykopulovat mozek z hlavy. To je asi tak všechno, co se dá čekat. Dá se se očekávat, že až na tenhle film náhodou narazí(při hledání gay porna samozřejmě) nějaký intelektuální invalida z řad smradů z šestých tříd, dostane se tomu teprve toho pravého ocenění. Ajfounama vymyté plody současné frigidní doby začnou toto poselství via bluetooth šířit jako regulérní patogen dál. Učitelky si budou trhat vlasy, protože teď už jim děti nebudou ukazovat své obtloustlé prostředníčky, ale začnou rovnou tasit pytel a rodiče si budou doma pochutnávat na poflusaných výpečcích.

Ant-Man (2015)

Michael Peňa sype z rukávu jednu hlášku za druhou a jeho vyprávění je naprosto boží. A když zrovna druhý Majkl nesvádí sexy barové zpěvačky ve věku těsně před kremací v Las Vegas, umí vcelku mile zahrát daddyho svý prapodivně ostříhaný dcerce. Paulu Ruddovi jsem vůbec nevěřil, což mě dlouho od shlédnutí Ant-Mana odrazovalo, ale nakonec jsem rád, že jsem se k tou dokopal. "ŠÉF MI DAL ROZKAZ, ŽE MAM ZAJISTIT OBLAST, TAK JI ZAJIŠŤUJU. JÁ JSEM TVUJ ŠÉF. AHA."

Zkažená úča (2011)

Cameron je tu tak kurevsky sexy, že se i z posluchačů Jonas Brothels musí stávat normální heteráci. Navíc ztělesňuje naprosto dokonalou učitelku pro dnešní haranty na prvních stupních základních škol. Tam se stejně jako ve filmu všichni titulují pomocí hravých slovíček jako: "kurva" a "piča". Naprostým opakem je Justin Timberlake, který je zas naprostý svatoušek a rád to s holkama dělá přes kalhoty. No a aby toho nebylo málo, sere se do toho perverzní Segel, který se úporně snaží strhnout si nálepku přiblblého neandrtálce, o kterou se zasloužil v HIMYM. Jo a rasismus...nesnášenlivost...netolerance...xenofobie.

Dovolená za trest (2014)

Adam Sandler by měl mít svůj vlastní žánr. Jeho komedie jsou natolik specifické a určitě nemůžou zaujmout každého. Dovolená za trest je typicky rodinná pohodová komedie. Sandler rád cestuje a to i se svejma jeblejma kámošema, a tak poslední dobou točí filmy v odlehlých destinacích. Tahle dovolená je příjemná, plná barviček, zvířátek a dětí, že se nejednomu pedofilovi se slabostí pro safari musejí sbíhat sliny.