Loupež na úrovni (2013)

Oteklý Kurt Russell a slizák Matt Dillon-bratři jak se patří. "NEMOHL JSEM ŽRÁT, SPÁT, SRÁT" Celé to tak nějak plave proti proudu typickejch vykradanejch sraček s proamerickou tematikou. Člověk nikdy neví, kdo co peče a hlavně na koho. Dillonovi se nedá věřit ani podpis v občance a Russell je zkrátka mačo king, který už sice dávno neudělá deset kliků, aniž by si přivodil šok periferního nervstva, ale to je uplně buřt. Tahle loupež totiž vyvolává hřejivý pocit u šulínka.

Drsňačky (2013)

Feig, ten Malý rošťák nám připravil celkem pohodovou oddychovou komedii, u které mi párkrát cuklo v pravém koutku dutiny ústní, překvapivě jsem se ale nenudil. Mellisa je fakt bachyně a se svou váhou umí jít na trh a ještě to do poslední jitrničky pěkně prodat. Sandře Bullock chybí šťáva a lepší už to asi nebude. Drsňačky sice nenabízí nic nového, ale svým způsobem je to příjemné pokoukání. Až na tu příšerně dlouhou stopáž!

Sex Tape (2014) odpad!

Naprosto odporná vyumělkovaná HUMUSÁRNA, která má tu drzost vydávat se za film. Segel by se měl svlíkat maximálně tak před obvodním lékařem, nebo při laparoskopických vyšetřeních. Nedokážu pochopit, že se Cameron upsala k takovéhle bezduché blbovině, ještě s příslibem Džejsnových slipů před nosem. Celý příběh je tak málo uvěřitelný, že bych jim snad spíš věřil ten styk.

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

"Uplně mi to ujebalo dekel." Nikdo nemůže čekat něco extra deep deep džíp. Stone Cold Steve Austin je drsňák od pohledu a mě prostě baví koukat, jak likviduje odpad společnosti s elegancí sobě vlastní. Jasně, není to buhví jak vykonstruované, zápletka je taky jednoduchá, dialogy vám nezpůsobí samovolný opad vlasů ani chlupů v nose, ale je to prostě husťárna.

Samec (2009)

Další menopauzálně-masturbační PIČOVINA, která způsobí svrbění v oblasti stydké krajiny nejedné zaměstnankyni masokombinátu. Nejzajímavější na tom je možná to, že Ashton si tu zahrál sám sebe, protože pokaždý, když si usmyslel, že chce nové kolo, brusle, prďáckýho robertka, nebo snad skejta(protože ten namachrovanej trouba Goesling od vedle ho má taky), zašel si prostě za Naivkou Demi a ta mu splnila každičké přání, které mu na koulích viděla. Nu což. I na takovýhle mikroorganismus bentotického charakteru člověk občas narazí.

Ledově ostří (2007)

Will Ferrell je prostě správný blázen, který se nezastaví před ničím. A já filmy s ním prostě miluju. Zaručeně pobaví, ať už je to talentem pro to, udělat z čehokoli naprostou frašku, nebo smyslem pro detail. Když nevím, co říct, tak se svlíknu. Ledově ostří ale zasahuje trochu nad rámec obyčejných ptákovin, které Will obvykle točí, snaží se tu o příběh, " No one knows what that means but it´s provocative. No It´s not..Gets the people goin´."

San Andreas (2015)

Jeden z prvních filmů, kde nemohl Dwayne nikomu nasadit Rock Bottom, jelikož by to musel praktikovat na vrtulníku. Já už jen očekávám, kdy to The Rock dotáhne tak daleko, že už mu bude i plátno malý. Na druhou stranu svou pílí a dřinou dosáhl pozice, kdy je jedním z nejvyhledávanějších akčních hrdinů a já mu to i přeju. Kdo má totiž bělejší zuby? If ya smell what The Rock is cookin´. Tentokrát nám uvařil pěknou dávku zemětřasů, nedá se říct, že by to byla bomba, ale rozhodně to neurazí, ani nezklame. Ale uplně mi poskočilo srdíčko, když nás ubezpečil, že lid americký, ti pakoši pomatení, znovu povstanou a budou lepší, než kdy před tím.

Absurdistán (2006)

Nemám nic proti fekálnímu, dementnímu, nebo snad humoru urážejícímuvšechny menšiny, ale tohle se nedá popsat jinak než jako naprostá CHUJOVINA. Je jasný, že Luke trpí kompexem méněcennosti, když si to Owen vykračuje na výsluní a jemu nezbývá nic jiného, než brát podobné štěky. Ale že mu jebe tak moc, jsem opravdu netušil. Z těch lidí jsem si připadal po 20 minutách ještě dementnější než oni sami, nehledě na fuckt, že mě to začlo po velice krátké době pěkně vysírat. Každopádně, jakožto mladý vědec, jsem neodolal jednomu malému pokusu. Zasadil jsem si do květináče semínko odrůdy Hyosciamus niger a denně ho zalíval vodou, kypřil, vytrhoval mu jeho první pubické chloupky, až do té chvíle, než byl celý hedvábně hebký. Pak jsem ho zalil Coca Colou a on chcípnul. To byla ale KOKOTINA.

Vincentův svět (2004) (seriál)

Seriál o retardovaném Vincentovi a jeho kámoších, kteří snili o tom, že se stanou hvězdami v Hollywoodu. A ono se jim to podaří. Vlastně se to podaří jen Vincovi, jenže ten je natolik soucitný, že všechny zaměstná a dokonce jim dává kapesný na trávu a šlapky. Jo a občas jim koupí auto. Asi je paradox, že mě byla právě postava Vincenta od začátku nejmíň sympatická, což se trochu napravilo v poslední serii, ale fakt nežeru týpky, kteří jsou tak moc frý, kůl a in, že ačkoli nemaj ani vindru a k večeři vylizují rekta nejlevnějších šlapek, jsou stále neochvějnými optimisty. Každopádně výkony Kevina Dillona a specielně Jeremyho Pivena jsou fantastické. Tenhle seriál prostě nejde nemít rád. Vidíte své oblíbené scénáristy, režiséry, herce a tihle všichni si ze sebe umí s nadhledem vystřelit. Nejzajímavější hosté: Ronda, Kanye West, Liam Neeson, Matt Damon, Scorsese, Ridley Scott, Eminem, Lebron, Snoop Dogg, Seth green, Mark Wahlberg, T.I.

Dárek (2015)

Až si jednou rozbalíte na svém prahu dárek, jehož obsahem bude rozkošná psí fekálie, vězte, že vám ho tam nechal ten nezbedný rošťák Joel Edgerton. Mamka Joela totiž bila Zlatými stránkami do hlavy a jemu z toho dočista jeblo. Bateman se tu snaží navodit stav, ve kterém si mám říkat: On umí taky hrát." Jenže já pořád vidím toho kašpara z Šéfů k zblití, který se dle tamní scény neměl díky své debilitě ani narodit. Ale zpátky k Joelovi. Pokud se vám tenhle lump objeví na zápraží se slovy: " Přišel jsem vám jen opravit splachování u hajzlu.", nevěřte mu. Zaručeně má zalubem nějakou opičárnu!