Král Králů (1963)

Ten nápad v kombinaci s hereckýma výkonama těchto dvou mistrovských herců mi přijde jako win:win. :)

Dickinson (2019) (seriál)

Koukala jsem na 1.sérii jen ze zajímavosti a teď se druhé série nemůžu dočkat, ta doba zkombinovaná s moderní hudbou mi k Hailee sedí na 1000%.

Varieté (2010)

Jako bývalá tanečnice jsem se zaměrovala spíš na choreografii a hudební provedení songů. Ten nějakej děj vedle jsem vůbec neřešila to je takový klišé. Kostýmy a Aquilera jsou TOP. :)

Gangs of London (2020) (seriál)

Čekala jsem toho hodně, ale tolik krve ne. :D Fakt za ani u jednoho dílu nějak neoddechnete (romantická zápletka u hlavní postavy) či tak něco. Nicméně John z Peaky a vlastně zde Sean je skvělej herec, doufám, že mu to nastartuje kariéru a vystřelí ho to na měsíc. :) Skvělé bojové a přestřelkové scény- natočený bravurně. Jen je to takovej skličující pocit po doukoukání každého dílu, takovej utrápenej, že se pokazí naprosto všechno i to co už myslíte že nejde. Ještě mi chybí dokoukat poslední díl, ale jsem z tohohle seriálu nadšená.

Rabín, kněz a krásná blondýna (2000)

Pamatuju, když jsem ten film viděla poprvé a udělal na mě strašně milej dojem, toho jsem se nezbavila ani když jsem to viděla nesčetněkrát. Oddechovka na propršený odpoledne.

Kazatel (2011) odpad!

Ne..ne..ne...ne a ještě jednou ne.

6 underground: Tajné operace (2019)

Prvních 5 minut filmu bylo docela nadupaných, pak to šlo dolů jak na horský dráze. Čekala jsem od toho víc, bylo to strašně překombinovaný, jak scénově, tak i scénaristicky. Moc a moc, moc efektů - celkově to zabilo ten dojem reálnosti. Ale zase tak špatnej akčňák to nebyl. :)

Slídil (2014)

Vůbec, ale naprosto vůbec jsem nečekala, že se mi ten film bude tak strašně moc líbit. Strhující děj a skvělé herecké výkony! Dějová linka a scénář mě strhnul jak nic a dokonce jsem i zapomněla jíst u toho popcorn. :)

Na nože (2019)

Bavila mě stylizovanost postav i dialogy. Člověk tak nějak ví, jak to dopadne, ale i tak se na to příjemně dívá a herecky skvěle obsazenej film.

Kristian (1939)

Já tomu Novýmu sežeru každou roli i s naviákem, ten měl talent od boha, tak velkej, že si myslím, že ho pro Česko bylo škoda, ale co bych bez filmů kde hrál dělala fakt nevím. Od začátku do konce se bavím a viděla jsem to strašně mockrát a stejně by mě okouzlil zas a znovu. Elegantní herec, který se nebojí ze sebe udělat srandu.