Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Nejsem fanoušek knižních předloh, ale tento film není špatný. Ikdyž není nejlepší, rozhodně nostalgicky vzpomínám na ty časy, kdy jsem byl malý a snímek jsem sledoval s větší oblibou. Film spíše pro děti, ale i dospělé může pobavit.

Kruh 2 (2005) odpad!

Tak tohle byla kravina. Efekty filmu stojí za vyliš nohu, příběh na ho*no, scény trapný a film vlastně nepřinese nic nového. Žádné novinky zde nenajdete. Lituji toho, že jsem se na tento film díval, byla to ztráta času a horor to není v žádném případě!!!!! Žánr: Kravina

Ponorka U-571 (2000)

Jedná se tady o hodně překvapivý děj z 2. sv. války. Tento film o ponorce je první o tomto tématu, který jsem viděl a velmi se mi líbyl. Scény v ponorce, která je bombardována vodními minami jsou dechberoucí a efekty se zvuky vše ještě zlepšují. Jonathana Mostowa mám rád a tohle je jeho jedno z nejlepších děl.

Vysoká hra patriotů (1992)

Tenhle film není ani moc akční a spíše se v něm mluví o nesmyslech. Snímek také obsahuje hodně nelogičností, čímž se film jenom zhoršuje a díky tomu 5/10.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Někdo to tady chválí a někdo zas ne. Tak jsem to zkusil na vlastní pěst a zkoukl jsem a musím se zastat těch co se film nelíbyl, je naprostá pravda, že toto je naprosto trapný pokus o parodii. Toto je úděsná ptákovina, ikdyž jsem našel asi jenom dvě opravdu srandovní scény, ale jinak to je dem***ní. Zvedal se mi žaludek, když jsem koukal na tu scénu jak tý ženskej trčely z trenkách varlata, nebo jak si ta holka zlomila nohu. To byly scény, které mi napověděly, že film nebude dobrý. Od začátku jsem doufal, že ano, ale tahle třešnička na dortu mi ukázala opak. „Možná umřete...smíchy - Parodie, která nemá s žádným filmem slitování.“ Nevěřte této lži.

Tarzan a Ztracené město (1998)

Mě se film líbyl, ale musím se zastat ostatních uživatelů s tím, že film není moc hezky udělaný a počítačové triky jsou hodně průhledné. Děj má zvraty, překvapení atd., ale triky to je slabina.

Jurský park 3 (2001)

Poslední díl pro mě není zklamáním. Tyranosaura vystřídal hrůzostrašnější tvor, což byl správný tah a vrací se náš hrdina z prvního dílu - Grant, ale samozřejmě, že se tu objevují i nové obličeje. Příběh je vlastně jednoduchý. Chlapec si šel zaletět s maminčim přítelem padákem u ostrova Sorna, vymkne se to a tihle dva zůstanou na ostrově, no a rodiče toho kluka si najmou Granta a jeho přítele, aby s nimi jeli na ostrov, ale Grantovi lhali. Dál už více neřeknu, jenom to, že se jedná o pěknou podívanou, ale podle mého názoru se jedná o nejslabší díl.

Kniha přežití (2010)

Děj se odehrává po jaderné válce (jak jsem pochopil) a svět se změnil, už žádné peníze, ale lidé jako bezdomovci, kteří kradou parfény, knihy, rukavice atd. Z tohoto děje plyne, že ve filmu nebude moc herců a že to žádný div světa nebude. Denzel Washington vs Gary Oldman. Tahle dvojce je dobrá, ale příde mi, že děj má rychlý spád a že rychle utíká a když na to koukáte už po třetí, prostě vás to potom nudí, ale ve filmu se nacházejí i překvapivé scény, ale ten konec mě nejvíce zklamal. Zkoukněte a uvidíte.

Expendables: Postradatelní (2010)

Stačí spojit největší akční hrdiny a vznikne opravdu zábavná podívaná v čele se Stallonem i za kamerou. Nejvíce se mi líbily bojové scény zvlášť Stallone a ten wrestler. Opravdu film je dobře akčně natočený.

V elektrizující mlze (2009)

Pro mě je to hezky vymyšlená detektivka s Jonesem, je opravdu hnusné, co se stalo té holce, ale vše dobře dopadne a nejpřekvapivější je ten konec. Opravdu mě tento snímek překvapil i tím, že je do toho zahrnuto i hodně fantazie.