P.Ě.S.T. (1978)

Tenhle film se odehrává sice v zajimavém prostředí se Slyem v hlavní roli, ale filmové zpracování vám dodá dojem nudy, která se nikterak nepřekoná. Snímek postrádá hudební doprovod, zajímavé scény a vlastně by potřeboval o špetku zajímavější postavy, krom Slye, který se mi v roli Johnyho Kovaka líbil.

Podfukáři (2013)

Od začátku má film dobrý nápad inspirovaný Dokonalým trikem, ale zde se nejedná úplně o kouzla. Kromě opravdu scénáristicky spackaného konce a pár přehnaných únikových manévrů naší partičky se jedná o dobrý film, ale nesmyslný konec a Mark Ruffalo v roli detektiva vše jen pohřbí a já nemůžu dát víc než 3/5.

Casino (1995)

Velice podobný film Mafiánům, dá se říct, že tyto snímky jsou dvojčata. Těžko říct, který z nich je lepší, oba snímky mají totiž podobné charaktery, Joe Pesci opět hraje agresivního nelítostného chlápka, De Niro šéfíka a Sharon Stone mafiánskou ženu. Její hysterické výjevy mi pak přišly ulítlé a dosti nereálné, až mě začala štvát. Film sice není nic originálního, ale rozhodně pobaví, ale jeho zbytečná délka a okoukaný děj mě moc nepodporuje k tomu, abych si film někdy pustil znova.

Trestná lavice (2005)

V první řadě začnu s příběhem, který je naprosto trapný až stupidní. Bývalý fotbalista Paul Crew je zatčen a ve vězení bude pověřen úkolem vytrénovat ze svých vězňů fotbalisty a porazit tým dozorců, no a jak myslíte že tento stereotypní příběh skončí? Nebudu vám říkat jak, ale film je ubohý a vtípky, které měly být pokládaný za srandovní rozhodně vtipný nejsou, možná tak jeden, nebo dva, ale to je vše. Od filmu jsem čekal rozhodně víc, když to má tak vysoké hodnocení. Je to pouze průměr.

Vedlejší účinky (2013)

Začátek vypadal velice slibně a zajímavě. Dialogy dávali smysl a děj taktéž, ale postupem času se z toho stala zamotaná hatmatilka, kterou jsem nepochopil. Film mi pak díky tomu přišel béčkový a scény navíc nedávaly smysl. Soderbergh už s režií snad práskne, když to sám prohlásil. Tohleto se mu teda moc nepovedlo. Poslední dobou natočil filmů víc než dost. Ale herci se mi zde líbili. Rooney by ale měla změnit směr svých rolí, protože poslední dobou hraje samé poškozené a dívné role. Film je koukatelný a dá se vidět, ale jen jednou.

Pokojný bojovník (2006)

Mechlowitcz slabý, Amy Smart malý prostor, příběh stupidní. Takto by se asi nejlíp dalo scharakterizovat tohle "dílo". Scott Mechlowitcz jako herec slabota, ale dobrý gymnasta, jedině Nick Nolte si mi ve své roli líbil, jinak je tohle film pro malá děcka. Snímek je prostě kravina plná nelogických scén na které se nedalo dívat.

Sejmi eso (2006)

Tak u týhle kraviny nejde vydržet ani prvních deset minut. Dialogy šílené, nudné, otravné, snénář trapný a děj to je teda kanón. Opravdu nemůžu uvěřit tomu, že za komedii zde filmaři berou brutální scény, jako svařování očí, či varlat. Opravdu nechutné. Proto černé komedie neuznávám. Opravdu obrovská blbost, kde ani herecké obsazení neudělá zázrak.

Osamělý jezdec (2013)

I přes velkou podobnost hlavbní postavy Tonta pirátu Jacku Sparrowovi, nebo příběh, režie, či akční scény tu máme brilantní podívanou naservírovanou režisérem samotných Pirátů z Karibiku Gorem Verbinskim. Jsou na tom podobně dkonce i vtipy, či herecký výkon v podání Johnyho Deppa. Ale tenhle western mě velice bavil a řadím ho mezi ty nejlepší westerny poslední doby (respektivě od roku 1990). Z Armieho Hammera se stává veliká hvězda, tento sympaťák se mi zde velicve zamlouval a Johny v roli indiána výborný a za svůj výkon bych ho já osobně nominoval na Oskara a dokonce bych mu ho i dal. V roli záporáka byl velice podcveňovaný herec Williem Fichtner, který se mi v roli Cavendishe opravdu zamlouval. Příběh má hlavu a patu, dialogy jsou perfektní, vtipy na úrovni, ale i tak se najde nějaký ten trapný kousek, či krátké nudné pasaže v průběhu folmu. Není to klasický western v podobě Vinnetoua, zde máte více padouchů, než jenom jednoho. Akční scény jsou sice hodně podobné Pirátům z Karibiku, ale i tak vás hodně pobaví, stejně, jako westernový hrdina John Reid - alias Osamělý jezdec a jeho "kolega" indián Tonto. Gorovi děkuji za tento snímek, který se mi opravdu líbil, jenom škoda té filmové podoby, jinak bych filmu dal klidně o dvě hvězdičky na víc.

Ninja (2009)

Film, který nezachrání ani Scott Adkins. Od začátku nuda, nezajímavé dějové pojetí a furt stejné klišé. Tohle se Florentinovi opravdu nepovedlo.

Červený pás (2008)

Začátek slibný, ale potom se tam furt řeší hovadiny bez akce, napětí a zvědavosti. Tim Allen měl málo místa a od Chiwetela Ejiofora jsem čekal větší bojový zápal. Celý snímek vás vlastně doprovází nuda a ani vás nezajímá konec, prostě další zbytečný film.