Noc v Roxbury (1998)

Nejprve musím říct, že stály za prd trapné herecké výkony hlavních představitelů. Pak tenhle debilní styl "komedie" může bavit jedině Američany. Film stojí za prd, nuda, žádná sranda, ztráta času.

Collateral (2004)

Výkony obou hlavních představitelů nikterak nepřesvědčí. Z námětu se mohlo vyždímat více a hlavně ty nelogičnosti a chyby film hrozně sráží. SPOILERY! Už jste někdy viděli, aby taxikář, který právě přežil autonehodu dokázal přeprat strážníka a ještě ho připoutat? Nebo, viděli jste někdy jet policejní hlídku v autě samotného? Dokázali byste vůbec postřelit špičkového vraha z dělky pěti metrů a to jste v životě nestřeleli ze zbraně? Tyhlety nelogičnosti hodně film schazují a ani Tom Cruise a Jemmie Foxx film v žádném případě nezachrání. Zatím nejlepší film Michaela Manna je Veřejní nepřátelé.

Na život a na smrt (2013)

Tenhle film je odfláklej. Největší slabina je samotný režisér Peter Berg, u kterého jsem zatím neviděl pořádný film, ale spíš takové trapné a vlastenecké. Muzika je šílená, kamera hrozná, začátek protažený a výprava také stojí za prd. Jediné bojové efekty stojí za zmíňku, ale ty zmatené záběry vše jen kazili. Pak snímek je hrozně nezáživný, vůbec nesoucítíte s hlavními hrdiny, je vám to úplně jedno. Prostě tenhle film je ubohý.

Zmizení (2013)

Z prvu musím říct, že scénář je naprosto vynikající. Vedle toho režie a herecké výkony obou hlavních představitelů a také Paula Dana. Začátek sice trošku pomalý, ale od dějového rozuzlení unesených dívek vás film nadchne a nepustí. Napětí a špetka strachu až do konce celého snímku. Zmizení je tímto jeden z nejlepších filmů roku 2013.

Klub poslední naděje (2013)

Skvělý výkon Matta však film zdaleka nezachrání. Snímku chybí zápal, vůbec se do Rona nevžijete a celý děj je vám ukradený. Rozhodně jsem čekal víc.

Jedna za všechny (2014)

Ze slibného začátku se stal trapný humor s ubohými hereckými výkony, ani Cameron Diaz mě svým výkonem zde nějak neoslnila. Největší blbost udělali scénáristi, že napsali tak blbý scénář! Tohle byla opravdu blbost.

25. hodina (2002)

Film je naprostá a nepochopitelná nuda. Po scéně, kdy Norton čučí do zrcadla a každou svou větu začíná slovním spojením "do hajzlu" jsem to vypnul a hodnotím velmi záporně. Nezáživný, nudný a nesmyslný film. Od Spikea Leeho jsem viděl jenom jeden dobrý film a to je Spojenec, který se opravdu poved, jinak jeho ostatní snímky co jsem viděl jsou kraviny.

Chceš pěstí? (2013)

Akční scény jsou béčkové, příběh ničím neoslní, herecké výkony nepřekvapí a český šílený název filmu taktéž. Film v sobě nemá nic nového, je prostě stejnej, jako spoustu jinejch dalších filmů tohoto žánru.

Komorník (2013)

Skvělý Forest. To je ale vše. Film je jinak nudný, na to že, je tak dlouhý, má rychlý dějový spád a připadalo mi, že snímku chybí nějaké scény, které by danou situaci více objasnili, ne, že je střih a skok na další scénu. Od filmu s takovýmto tématem jsem čekal rozhodně víc. Takové herecké obsazení, ale vedlejší postavy dostali málo prostoru, jako Cusack, nebo Marsden. Filmu by rozhodně prospěla jiná režie, protože tohle bylo v celku nudná záležitost. Jenom díky zajímavému tématu, kteér se točí kolem amerických prezidentů dávám 3 hvězdy.

Bratři (2009)

Skvělé obsazení herců a jejich výkony. Vynikající scénář a režie. Silný příběh o bratřích, jendomu se daří coby vojákovi a druhý je zase věčně posedávající za mřížemi. Jednomu z nich se stane nehoda a už se to rozjede na plné obrátky. Opravdu povedený snímek.