Lucifer (2016) (seriál)

Jedinná série, která mě bavila, byla jen ta první. Bohužel se seriál postupem času začal měnit mnohem víc v komedii a došel až tak daleko, kdy to co mělo být vtipný mi už přišlo, spíš trapný. Poslední sérii jsem se už i nutil, abych to vůbec dokoukal. Co podle mě seriál dost ničilo bylo to, že je tu Lucifer vyzobrazený jako kladná postava a to mi prostě k němu vůbec nesedlo.

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Parádní zakončení trilogie a rozloučení se strážci, jak je známe. Už několik měsíců jsem věděl, že někteří herci nechtějí už ve svých rolích pokračovat. Očekával jsem, že v tomto díle někteří zemřou a musím říct, že výsledek se mi líbil daleko víc, než co jsem sám čekal. Co mě, ale nejvíc dostalo, byl zrod Rocketa, který byl tak emotivní až jsem držel slzy v očích. Četl jsem komiks, tak že jsem věděl jak vzniknul. Avšak Gunn to tu podal daleko brutálněji, než co jsem měl načtený. Překvapil mě i hlavní záporák, který je takovej blázen, že nakonec se proti němu zbouří i jeho vlastní lidi. Dokonce si dovolím říct, že Thanos je proti němu hodná holčička. Souboj na jeden střich, byl taky parádní a už se nemůžu dočkat až si to ještě jednou pustím. Na závěr bych řekl, že je tohle určitě nejlepší marvelovka po Infinity War.

Mighty Morphin Power Rangers: Jednou provždy (2023)

Seriál jsem jako dítě sledoval a miloval to, dnes je to už nekoukatelné. Na film jsem se hlavně podíval z nostalgie a i proto, že jsou tu úplně první stráži, které jsem měl stejně nejraději. Teda skoro všichni, to že tu někteří nejsou, mě hodně zklamalo. Co mě, ale daleko víc mrzelo, je to že jsem film očekával daleko daleko lepší. Bohužel se tu pokračuje přesně v tom co dělá seríál z roku 1993 nekoukatelný.

Avatar: The Way of Water (2022)

Nikdy nepochopím, ten boom ohledně Avatara. Už první díl mi přišel totálně průměrný film s jednoduchým dějem, prostě nic nového co bych nikde jinde neviděl. Očekával jsem od druhého dílu nějaké to zlepšení, přece jenom se na tohle čekalo třináct let. Bohužel se tu pokračuje přesně v tom, co už mi vadilo na prvním díle. Zase jednoduchý příběh, který už jsem viděl xkrát. Oživění hlavního záporáka z jedničky mi přišlo, jako totální fail, který mi přesně ukazuje, že Avatar je jen průměrný snímek ve kterém nic nového nikdy nebude. Jen se to natočí přesně tak, aby se z toho každý v kině posral a řekl, že je to přece krásně natočené a ty podmořské scény jsou prostě perfektní. Vzhledem k tomu, že se rád dívám i na dokumenty, tak mi ty podmořské scény přijdou jako vykrádačka přírodopisného dokumentu o velrybách. Celkové hodnocení 50%

Dark (2017) (seriál)

Kombinace návratu do budoucnosti a stalker, ou je. Musím se přiznat, že jsem ze začátku měl problém s tím kdo je kdo, protože je tu hrozně moc postav, které jsou vám představeny ve třech různých dobách. Ovšem, časem vše do sebe perfektně zapadalo a bylo výborně i vysvětleno co se s každým v dané době i stalo. Do konce druhé série mě seriál hrozně bavil, ale když přišla třetí série a místo cestování v čase se podíváme i do paralelního světa(což zrovna ve filmech moc rád nemám), tak jsem začal v tom mít tak obrovský chaos, že mě seriál přestal i bavit.

The Mandalorian - Kapitola 22: Žoldnéři (2023) (epizoda)

Dost mě překvapilo herecké obsazení Christopher Lloyd a Jack Black doufám, že se toho tvůrci budou držet a časem uvidíme i jiné známé herce v menších rolích. Celkově byl díl spíš na ty tři, avšak ten souboj dvou mandalorianů a předání darksaberu, bylo perfektní zakončení epizody. This is the way

Policejní odznak (2002) (seriál)

Už hodně dlouho se mi nestalo, aby mě nějaký seriál dokázal bavit všechny série. Hned od začátku jsem si oblíbil všechny postavy, které jsou výborně zahrané a nejsou tu jen do počtu. Hlavně postava Vic Mackey, je prostě ten badass polda, který se s ničím a nikým nesere a i když jeho styl hraničí hodně s extrémem, tak má svůj smysl. Wagenbach zase dokáže dostat každého vraha za mříže, kterého nedokáže žádný podežřelí tahat za fusekli a jak řekl v jednom díle(Dej mi sériového vraha a budu v pořádku). Dokonce bych dokázal říct, že tento seriál, by dokázal silně konkurovat Wiru a i v některých momentech ho trumfnout. Vůbec bych se nezlobil, kdyby po x letech někdo natočil ještě pokračovní.

Legendy zítřka (2016) (seriál)

Do konce druhé série se to ještě dalo sledovat, ale od třetí série se na to už nedalo koukat. Některé díly, by i člověk dokázal ohodnotit čtyřmi hvězdami, ale během pár minut se to vždycky přeplo do té největší trapnosti, které mohlo napadnou jen malé dítě. Jeden z mála seriálů, který i když byl předčasně ukončen mi teda opravdu chybět nebude.

Black Adam (2022)

Musím přiznat, že když jsem viděl hodnocení, tak jsem čekal další proměrnou blbost od DC na kterou za týden zapomenu. Nakonec musím říct, že to hodnocení mi k filmu vůbec nesedí a Black Adama beru jako jeden z nejlepších filmů od DC. Co se mi hodně líbilo, je to že jsou ve filmu představeni i jiný hrdinové (hlavně Dr. Fate, toho jsme si hned oblíbil) a kteří nám ukáží, že nejsou žádný másla a dokáží se z horší situace dostat i bez Supermana a Batmana. Doufám, že takové filmy jako je Black Adam bude DC točit častěji.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Walking Dead, je kvalitou příběhu nahoře a pak hodně dole. Proto určit, která série, je nejlepší a nejhorší se vlastně říct nedá. Zavěrečný díl není úplný konec, jen ukončuje děj poslední série a rovnou otevírá dveře dalším seriálům z univerza.