Solo: Star Wars Story (2018)

Přesně tyhle filmy mělo disney spíš točit, než se cpát do nové trilogie. Jako u rogue one, tak i u Sola mi prostě přijdou daleko lepší a zajímavější postavy + i je tu víc wow scén, které člověka přikovají k židli. Alden Ehrenreich zahrál sola skvěle. Donald Glover se na mladého Landa Calrissiana parádně hodil. Jakmile Solo začne pilotovat Millennium Falcon, tak začne ta pravá jízda, kterou jsem si parádně vychutnával. Hlavně když říkal Obywanu Kenoby, že jeho loď se zvládne dostat z Kesselu pod 12 parseků, tak nekecal. Jen doufám, že když film moc nevydělal, tak to disney neodradí točit dál tyhle filmy. Přece jenom bych rád viděl solovku Boba Fetta a hlavně doufám. že se v nějakém filmu ještě objeví záhadná postava :D

Deadpool 2 (2018)

I'm Batman, výborné pokračování. Po celou dobu, kdy Deadpool odkazuje na spoustu filmů, jsem se parádně bavil. Jeho X-Force, byl snad nejlepší tým jaký jsem ve filmu mohl vidět. Josh Brolin jako Thanos, teda Cabel (samozřejmě je tu na to taky narážka):D, byl pro mě hodně velké překvapení. Konečně tu byla ukázaná pravá verze Juggernauta. Jeho souboj s Colossusem byl prostě perfektní. Hlavně jeho poražení nemělo absolutní chybu :D. Jinak Deadpool 2 má jednu z nejlepších podtitulkových scén všech dob.

Avengers: Infinity War (2018)

Třetí Avengers jsou přesně tou velkolepou událostí, o které jsem snil dlouhých deset let. Mě jsem strach, že všichni hrdinové nedostanou tolik prostoru, ale nakonec to Russové zvládli na jedničku. Ze začátku sledujeme hrdiny, kteří se po prvé setkávají a mají různé názory na věc (dr. Strage vs Tony nebo Thor vs Star-Lord) což bylo absolutně skvělé. Postupně se tyto skupiny začnou potkávat a spojí se na některých místech dohromady. Russové nelhali, když jednou řekli, že stvořili nového Darth Vadera. Thanose bude člověk nenávidět, ale i milovat. Na začátku filmu, když se utká Thanos s Hulkem, tak po tom souboji ve mě zamrazilo a hned jsem věděl, že tohle je úplně jiný záporák, než co jsem viděl před tím. Hlavně to jeho lusknutí prstu na konci mam ještě teď před očima. Už se nemůžu dočkat na další díl a hlavě i na Captain Marvel, kde bude vysvětlena pod titulková scéna.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Osmé Star Wars jsou určitě mnohem lepší než episoda sedm. Myslím si, že i takto nová trilogie měla začít a ne nám dát něco co už jsme všichni viděli ve čtvrtém díle. Jsou tu nové schopností co se týká síly, což beru jako velké plus. Kylo Ren je konečně ten pravý záporák, který star wars mají mít. Líbil se mi i finální souboj mezi Kylo Renem a Lukem na který určitě nikdy nezapomenu. Co film strašně ničí je dost nudná první půlka filmu a hlavně ten nudný Finn. Kdyby tam nebyl, tak se vůbec nic neděje a filmu to nijak neuškodí. Hlavně nejhorší je, že ten noob je i v Battlefrontu jako hrdina mezi Hanem a Boba Fetem. Tohle nemůžou už myslet vážně, proč tu není Poe? No a to všem vadil Jar Jar.

Liga spravedlnosti (2017)

To co Marvel budoval několik let, chtělo dc dohnat jedním filmem. Je to všechno strašně uspěchaný, hlavně tu chybí solovky Aquamana a Cyborga. Batman najednou nahání emzáka, hned ví jak ho objevit a že bude invaze. Normálně jsem si v tu chvíli myslel, že jsem vynechal nějaký film. Prostě tu chybí nějaká pořádná vysvětlení. Souboje jsou vlastně všechny už ukázaný v trailerech, tak že člověka nic ani nepřekvapí. Nejlepší scéna je až úplně na konci s Deathstrokem. Jinak hodně velké zklamání.

The Punisher - Ve tři ráno (2017) (epizoda)

Bernthal je absolutně nejlepší Punisher. Parádní Soundtrack, Intro a hlavně skvělé zakončení Punisher rampage.

Inhumans (2017) (seriál)

Hodně velké zklamání. Není tu žádná scéna, která by mi uvízla v hlavě a ani žádnou postavu jsem si neoblíbil. Prostě jedna velká nuda. Jestli seriál nedostane druhou sérii, tak mi to ani vadit nebude.

Živí mrtví: Počátek konce - Série 3 (2017) (série)

Určitě obrovské zlepšení o proti druhé sérii, vůbec jsem se nenudil. Zápletka mi přišla zajímavá a dokonce tu bylo i umírání hlavních postav jako je ve walking dead.