Červená pustina (1964)

Nevim no filmy tohoto režiséra prostě moc nemusim. Rada pro lidi co se na to budou někdy dívat: Hlavně si k tomu nelehejte nebo u toho usnete jako já :D.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Hodně velké překvapení, nejlepší akční film roku 2015. Chtěl jsem nejdřív dát 4, ale za toho typka s tou kytarou musim dát 5.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Další díl se bude jmenovat Rychle a zběsile a Avengers.

Max Payne (2008)

Jako hráč hry jsem se na film hrozně těšil. Bohužel to co jsem viděl nebyl Max Payne. Režisérovi bych doporučil si zahrát hru aby viděl co udělal blbě a nebo aby film přejmenoval.

Battle Royale (2000)

Určitě mnohem lepší než Hunger Games.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Nejhorší film od marvelu co jsme za posledních 10let viděl.Absolutně 0 logika co se týče záporáků 1)Elektro - člověk, který by neublížil ani mouše má za půl hodiny proslov největšího padoucha od marvelu 2)Green goblin - no comment 3)Rhino - máme tu super oblek který jen tak nikdo nezničí komu ho dáme? Asi třeba největšímu blbovi co sedí v base.Ještě, že nakonec v tom nebudou pokračovat a doufám, že novej spiderman bude za něco stát.

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Abych řekl pravdu, tak jsem se dost nudil. Chybí tu napětí, všechny postavy mi přijdou nezajmavé a bylo by mi upřímě úplně jedno, kdyby na konci první série všichni umřeli. Původní Walking Dead jsou o dost lepší. Dám seriálu ještě šanci u druhé série, ale hodnocení první zatim 50%.