Greyhound (2020)

Přesně takhle má vypadat válečný film, akce od začátku do konce, bez zbytečného natahování. Hlavně efekty a napětí + ta strašidelná hudba u těch ponorek to bylo prostě parádní. Určitě je film o dost lepší než Midway u kterého jsem se dost nudil a to se mi tu nestalo. Těch 90 minut mi uteklo, že jsem to ani nepostřehl.

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Seriál, který měl být zakončený druhou sérií, ale byl prodloužen o další dvě série(aby to ještě něco vydělalo :D) a tím pádem byl pohřben do úplných sraček.

Proč? 13x proto - Série 4 (2020) (série)

Uf no měl jsem co dělat, abych to celé dokoukal. Doufám, že už další série nikdy nevznikne.

Proč? 13x proto - Školní výlet (2020) (epizoda)

Je úplně neuvěřitelný, kam se tento seriál od úplně prvního dílu dostal. Všichni mají halucinace. Každý díl tam pomalu někdo málem umře. Opravdu čákám, že konec a celá pointa téhle série bude stejně jedna velká blbost.

Justice League Dark: Apokolips War (2020)

Tak tohle byla parádní akční jízda od začátku do konce. Vůbec jsem se nenudil. Dokonce bych dokázal tvrdit, že jako hraný film, by to mohlo nakopat zadek Marvelu a Avengers.

Star Wars: Klonové války - The Final Season (2020) (série)

Když se přeskočí těch osm dílů, tak se vlastně vůbec nic nestane. Protože celkové zakončení seriálu a jak rozkaz 66 přežila Ahsoka a Rex je až od devátého dílů. Moc nechápu proč je to tahle zbytečně roztahaný. Možná měl někdo z Disney strach, že kdyby z těch čtyř epizod byl film, tak by to bylo lepší než Epizoda IX.:D.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Film celou dobu táhnou Robbie a MacGregor, bez nich by ten film, byl totálně v hajzlu. Ostatní postavy jsou ve filmu úplně zbytečné a nemají, tak velký prostor. Black Canary použije svojí schopnost pouze jednou wtf, proč? To samé Huntress, u tý kdyby někdo řekl, že se jmenuje Killerss, tak bych nepoznal rozdíl a bylo by mi to i jedno. No nevím, ale přijde mi, že DC ani přesně neví co chce točit.

Otevři oči (1997)

Abych se přiznal, tak jsem si o filmu vůbec nic nepřečetl, tak že jsem nevěděl do čeho jdu. Ze začátku jsem si myslel, že se dívám na romantické drama. Ovšem v půlce filmu se to přeplo do tak brutálního Psycho-Thrilleru, že jsem absolutně nevěděl co mám dál čekat. Celou dobu jsem byl jak přikovaný k židli a hltal každou scénu. Zakončení a celková pointa filmu bylo prostě perfektní. Otevři své oči.