Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Konečně po dlouhé době film od Marvelu, který mě bavil. Sice, je to na můj vkus dost ukecaný a některé scény bych i vynechal, ale to se dá snadno přehlédnou k tomu co vše se ve filmu stane. To, že se Black Pantherem stane jeho sestra, jsem věděl už dávno, ale v momentu kdy si oblékne jeho oblek a začne se bitkovat s Namorem, jsem z hlavy vypustil představu, že měl být Black Panther přeobsazen. Přiznám, ale i to že kdyby film vyšel před Eternals, tak by moje hodnocení, bylo určitě menší.

Jan Žižka (2022)

Co na tomhle filmu proboha stálo tolik peněz, ta několika sekundová bitva na konci? :D Celkově mi to přišlo strašně nudný, postavy vás nezajímají, není tu ani pořádná velká bitva, jen se pořád pobíhá po lese. Opravdu ještě jednou to řeknu, nechápu co na tomhle stálo tolik peněz.

Hellraiser (2022)

Myslím si, že restart Hellraisera se dost povedl. Jasně ta první polovina filmu, je dost nudná a určitě by filmu neuškodilo jí o půlku zkrátit. Ovšem v momentu, kdy se hlavní postavy dostanou do baráku, tak začne ta pravá jízda. Celkově, je to tak na ty tři hvězdy. Já ale musím dát víc už jen proto, že když se podívám z jakého bahna se Hellraiser za těch několik let dostal, tak si ty čtyři zaslouží.

Berserk: Ógon džidai hen III – Kórin (2013)

Tahle trilogie mi tedy sedla daleko víc, než strašně roztahaný seriál z roku 1997, ve kterým se to rozjede až v poslední třech dílech. Sice ani film vše pořádně nevysvětlý, ale zato nemá, tak otevřený konec jako seriál.

Waco (2018) (seriál)

Těch šest dílu mi na zápletku, přišlo zbytečně moc. Čekal jsem, že se nějaký díl i zaměří na zrod celé sekty a i to, jak se Koresh dostal k moci. Bohužel, to v seriálu vůbec není a to je velká škoda.

Až tam nezbyl žádný (2015) (seriál)

Absolutně výborná atmosféra, která je doprovázená skvělou hudbou a výbornými herci. Už jsem hodně dlouho nezažil, abych u něčeho hltal každou scénu a vůbec se nenudil. Do úplného konce jsem opravdu nevěděl kdo je vrah. Myslel jsem si, že každý měl nějaké halucinace a vlastně se defackto pozabíjeli navzájem, než se otevřou dveře....

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál)

Blbý, trapný a laciný prostě..... SHE-HULK. Přesně jaký je komiks, tak takový je i seriál. Já jsem přesně tušil co v seriálu bude a to jsem i dostal.

Resident Evil: Lék (2022) (seriál)

Resident Evil: Raccoon City, je totální blbost, ale snažil se být aspoň trochu věrný hrám. Bohužel tento seriál má se hrou společný pouze jméno. Příběh, který někdo vymyslel, tak za hodinu, je tu roztahaný do osmy dílů, kde se pořádně ani nic moc neděje, jen se člověk dívá na absolutně nudný postavy, které vás prostě nezajímají. Jediná známá postava ze hry, je tu Wesker, bohužel nějakého totální idiota napadlo z něho udělat kladnou postavu. Upřímně, když se nad tím člověk zamyslí, tak ta postava se mohla jmenovat jinak a vyšlo by to nastejno. Celkově, je to nejhorší Resident Evil jaký mohl být natočený. PS: To CGI toho psa, vypadá pořád hrozně. :D

Thor: Láska jako hrom (2022)

Tohle bolelo a hodně. Strašně jsem se na Thora těšil a hlavně jsem, byl rád, že film zase bude točit Waititi. Nakonec myslím, že kdyby to natočil nikdo jiný, tak by to určitě dopadlo daleko líp. Protože Waititi se snažil, tak moc zopakovat Ragnarok, až z toho vylezl absolutně průměrný film. Hodně částí, je tu zbytečných a některé scény, které mají být vtipný, mi teda moc vtipný nepřijdou. Dost to na mě působilo, že byl film určený pro mladší publikum. Co se mi ve filmu hodně líbilo, jsou nové postavy. Bale zahrál Gorra prostě perfektně, Natalie jako Mighty Thor pecka. Zeus mi přišel jako absolutní tragéd, ovšem to se dost změnilo v podtitulkové scéně, kde se ze šaška změnil v dost vážnou postavu. Doufám, že už takový zůstane. Celkově mi přijde, že už Marvelu prostě dochází dech, protože za poslední dva roky to co vydávají, jsou prostě průměrný filmy.