Zombie Apokalypsa (2009)

Víc nesympatickou bandu už snad vybrat nešlo. Kromě dědka se nedalo fandit nikomu, tak jsem fandil aspoň "zombíkům". Ale parchanti byli nějak divně naskriptovaní, moc jim to nezombilo. Každopádně ale v disciplíně fajtů na blízko a rozdavání hlaviček zombálům by tenhle film vyhrál zlatou.

Terra Nova (2011) (seriál)

Po vcelku zajímavém pilotním dvoudílu následuje nuda při sledování problémečků k posrání nudné rodinky Shannonovic. 5tý díl je asi poslední na který sem se podíval, na další už nemám náladu.

Neporazitelný (2002)

Překvapivě nejslabší díl série. Sice asi nejreálnější (v porovnání s létajícíma terminátorama z 2ky a 3ky), ale nikterak chytlavé, nudné a fádní. Málo se bojuje, hodně se kecá a to je ve filmu o vězenských mlátičkách celkem problém.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Platí defacto to samé co u předešlého dílu. Borci jsou ještě drsnější než byli, a chrániče zářivých úsměvů létají ze zkrvavených dásní co pět minut. Semtam křupne kost a na závěr opět hepáč.

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Nařezaní týpci si vzájemně šlapou do úsměvů, jeden drsnější než druhý a třetí drsnější než dva předchozí. Je potřeba vypnout mozek, ale jako odreagovačka na večer to je ideální. Okopávání ksichtů je efektní a na závěr hepáč, takže jedna bulva nezůstane suchá.

Barbar Conan (2011)

To že se film jmenuje Conan, a pojednává... překvapivě o Conanovi, je myslím jeho největší mínus. Človek se tak neubrání srovnání s původní klasikou, které tato verze nesahá ani po Arnieho svalnaté lýtko. Je to jako by se človek koukal na Smrtonosnou past, ve které místo B. Willise kosí něměcký underwassermany Toby Maquire. bleh. No prostě, když si odmyslím první dvacetiminutovku a místo Conana to budu brát jako epizodku Khala Droga predtím než poznal árijskou princeznu.... tak je to docela koukatelná fantasy.

Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)

Inu, vezmene dvě hlávky z Conana, ty nakrájíme a dáme do mísy. Na to nasypeme špetku Braveheartu, lehce promícháme a zalejeme odvarem z Hvězdných Válek. Poté za stálého míchání uvedeme do varu. V případě potřeby můžeme dochucovat Lotrem či Merlinem. A Ruský fantasy boršč je na světě.

Mladý Hercules (1998) (seriál) odpad!

Dávám odpad. Snesu hodně, ale tohle jsem fakt nerozdýchal.

G. I. Joe (2009)

Imho stejná sračka jako Transformers. Pravda, nic jiného jsem ani nečekal.

Avatar (2009)

Co se hodnocení týče, cítím jistou rozporuplnost. Na jedné straně je plytký příběh, který ničím nepřekvapí, místy dokonce nudí. "Dobro" a "zlo" je jasně definováno hned od začátku a přechod hlavního hrdiny z jedné fronty na druhou není nic s čím by se člověk už Xkrát předtím nesetkal. Na straně druhé stojí to ostatní. Především vyčnívá vizuální zpracování, se kterým se pánové vskutku vytáhli. Opravdu povedená fantaskní fauna a flóra planety Pandory a k tomu dobrá animace jejích domorodých obyvatel. Avatar je mým prvním 3D filmem, čili moje stávající nadšení je určitě z velké části způsobené i tímto faktorem. Je dost možné, že až uvidím klasickou 2D verzi..... ale nerad bych předbíhal. PS: zřejmě nejsem dostatečné ekologicky osvícen, neb jsem fandil těm "zlým". Je to špatné? Nemyslím si!