Patologie (2008)

Překvapivě dobré, krvavé a zvrhlé.

Sejmi je všechny (2007)

Akční ptákovina, díky které se dozvídáme, že mrkev je po brokolici druhá nejnebezpečnějsí zelenina :-))

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Tak tohle se tak úplně nepovedlo. Po chvástavých řečech pánů autorů, že bude Indy prost CGI, je jím násáklý jako houba po vydatném děšti. Vtípky a narážky zanechávají na jazyku pachuť trapnosti, a rodinný reunion nebudu ani komentovat. To sci-fi na závěr mi taky nesedlo. Ale má to i dobré momenty. Extra * za Cate Blanchett, která po vetšinu filmu vypadá, jakoby hulila elfí lístí po kýblech.

30 dní dlouhá noc (2007)

Tak nevím. Pocit strachu ani napětí se u mě nedostavil. Klasický model - Přežívší pobíhají od domu k domu, aby byli jeden po druhém postupně sežraní - mě už tak nějak nechává chladným. Navíc věčně ukvičení a vycenení úpíři začali být ke konci dost otravní. Ale na druhou stranu zas nemůžu říct, že bych se u toho filmu přímo nudil. Pár scén bylo docela povedených. 50%

Ajťáci (2006) (seriál)

Tohle je prostě ze života.... vim to, protože jsem taky dělal na IT oddělení :-))

Kongo (1995)

Tenhle kousek jsem naposledy viděl před mnoha lety, ale pořád si dokážu vybavit skoro celý film. Možná to bude tím, že já byl tenkrát marod, a oni ho na HBO dávali skoro každý den.... no možná každý den. A já na něj skoro každý den koukal.... no možná každý den. ÍÍÍÍkk ÍÍÍÍkk. Naštěstí mě to nijak nepoznamenalo.

Naruto (2002) (seriál)

No anime is perfect... well, maybe except Naruto !!!

S čerty nejsou žerty (1984)

V hospodě mi bylo vysvětleno, že jde o nejlepší pohádku všech dob.... takže dobro nedobro, zvedám hodnocení ze 4* na 5*

Mlha (2007)

Pravidlo pro přežití číslo 1, jakmile někdo začne mít plnou hubu Ježíše, okamžitě ho střelit do ksichtu!!