Wrestler (2008)

Vynikající. Bez váhání plný počet.

Uvnitř (2007)

Hvězdičku dávam za ty užasně neschopný policajty.... to už jsem se opravdu smál nahlas. Jinak je film jedna velká nuda, plovoucí v bazénku umělé krve.

Jezero smrti (2008)

Eden Lake je vcelku brutální podívaná. Ale aby na člověka opravdu zapůsobila, musí soucítit s těmi terorizovanými a ubližovanými. V mém případě k tomu nedošlo. Sice mi ten mladý pár ze začátku připadal docela sympatický, moje sympatie ale ztratili velice záhy, a to už při prvním setkání s bandou vypatlaných pubescentů. Nedokážu se vžít do situace někoho kdo má páteř z pudingu. Nemohl jsem si pomoct, ale pořád se mi v mysli honila hláška z Červeného Trpaslíka "Odpusť bratře, že jsem ti zakrvácel nůž. Když dovolíš, seženu ti nový". Uznejte že po tomhle už jsem ten film nemohl brát vážně :-)

Vraždy podle abecedy (2008) odpad!

Sice jsem to dal s vypětím všech sil do konce, ale musel jsem to dlouho rozdýchávat. Strašná sračka. Hodit do jámy a zasypat vápnem.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

První Narnii jsem dal dvě hvězdy (možná v nějakém dobrém rozmaru) tak tady musím taky. Druhá není ani lepší ani horší. Je to pořád stejná patlanina, se stejně otravnými "hrdiny". Mor a neštovice na ně !

Zrcadla (2008)

Lekl jsem se jednou, nebál jsem se vlastně vůbec. Na horor dost špatná bilance. Povedené byly jen některé efekty, třeba natržená kušna ve vaně.

Oko dravce (2008)

Solidní akční jízda, u které jsem se dobře bavil.

DOA: Na život a na smrt (2006)

Pokaždé když se ve filmu objevila zkratka DOA, já četl DVDA a čekal jsem kdy k tomu dojde :-)) Nakonec bohužel nedošlo, což je asi největší zápor téhle kung-fu taškařice. Nicméně Jaime Pressly mile překvapila, netušil jsem že je ta mrška tak ohebná :-))

Kronika mutantů (2008)

Počáteční válečná cást filmu vypadala docela zajimavě. Pak se objevili mutanti, kněz, několik vyvolených, naprosto stupidní dialogy a nuda. A já začal nabývat přesvědčení, že se koukám na strašnou 3,14čovinu. Třetí sebevražda granátem mě v tomto přesvědčení utvrdila. I tak dávám 2* za úvod a místy zajímavou vizuální stránku.