• Krátkometrážní

Švec (2014)

Trošku jinej Sandler než na jakýho jsem zvyklej. Pro mě to ale bylo takový neslaný nemastný. Kouknout se na to asi dá, ale víckrát už to vyhledávat nebudu.

Psí poslání 2 (2019)

O psí chlup slabší než první díl. I tak ale dávám 3 hvězdy.

Vlastníci (2019)

13 nominací na Českého lva z toho 3 proměněné. 5 nominací na Cenu české kritiky z toho 2 proměněné. Věděl jsem že půjde o konverzačku, ale dle ocenění a všeobecné chvály kterou film sklidil jsem čekal něco daleko, daleko víc než jen otravnou partu lidí a jejich nudný tlachání. Dokonce jsem jednu chvíli uvažoval i o odpadu. Je pravdou, že se mi to do druhýho dne trošku v hlavě rozleželo a dokonce jsem začal uvažovat i o druhé hvězdě. Nakonec se ale přikloním k hvězdě jedné. Jako drama to nefungovalo vůbec a jako komedie to bylo hodně planý. Jako divadelní hra by to asi špatný být nemuselo, ale na filmový plátno se to podle mě nehodí. Tenhle film jsem viděl jen jednou, ale už teď vím, že naposledy.

Najednou jsme rodina (2018)

Asi to nebude špatnej film, rozhodně to ale nebylo nic pro mě.

Ten, kdo tě miloval (2018) odpad!

...Ten, kdo mě nudil. Vyloženě odpadová záležitost.

Divočáci (2007)

Chci ohodnotit tenhle film a koukám, že už tady moje hodnocení má. Což znamená že už jsem ho viděl ale absolutně jsem si z něho nic nepamatoval. Což krásně vykresluje to co si o filmu myslím. Není to tak špatný, dokonce se najde i pár povedenejch a vtipnejch scén, ale není tu nic zapamatovatelnýho. Nic co by utkvělo v paměti. Za pár let tenhle snímek prostě vyšumí z paměti. A proto jdu z hodnocením o jednu hvězdu níž.

Dárek (2015)

100krát omleté klišé bez nápadu a napětí. Už chápu proč jsem tenhle film tak dlouho odkládal.

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018)

Běželo to v TV tak jsem tomu dal šanci ačkoliv vím, že podobný filmy nejsou prostě mojí krevní skupinou. Snímek zbytečně tlačí na pilu ve snaze o to aby byl vtipnej. Až na pár vyjímek je ve výsledku humor filmu spíš na hranici trapnosti. Příběh je jalovej. Vše od prvních chvil směřovalo k neskutečně přeslazenýmu a hlavně očekávanýmu Happy Endu. Hodně slabá 1 hvězda.