Vztekle tvá (2005)

zajimavé drama na téma co vše může způsobit neuróza ve spojení s alkoholem. Pomalu se rozjíždějící film jehož tématem je klasická krize rodinných vztahů s vynikající Joan Allenovou. Až tuhne krev v žilách. málem jsem nedokoukala, ale konec mi vyrazil dech. Dost mi určitým způsobem připomíná styl americké krásy, ale rozhodně není tak dobrý. 3a půl *

Hotýlek (1975) (seriál)

Paráda, John je k sežrání, odpočinek jak má být:-)) Teď to dávají na dvojce a musím říct, že dabing v tomto případě zabíjí humor, nikdo nemůže dabovat Johna Cleese, to je svatokrádež...takže pokud se chcete pobavit, tak opravdu doporučuju stáhnout originál

Gejša (2005)

Nádherná pohádka pro dospělé ženy, s trošku urychleným a očekávaným koncem. příjemnou pokoukanou podtrhuje vynikající Wiliamsova hudba, ale to by snad ani nebyl on, kdyby nebyla skvělá:-))

Obávaný bojovník (2006)

krásný film, není co dodat, snad jen že by takových mohlo být víc.

Ztraceni (2004) (seriál)

Opravdu velké zklamání, pilota jsem vydržela sledovat prvních 25 minut a za celou dobu mi to připadalo hodně trapné, nudné a hlavně nereálné. Ztroskotá letadlo, lidé se shlukují na opuštěné pláži neznámého ostrova a jejich jedinou starostí je seznámení a případné hovora typu: ahoj, jsem ten a ten, kdo jsi ty...? Absolutní nevěrohodnost postav a prostředí, dost hodně trapných dialogů a scén. holt asi už o další průběh seriálu nemám zájem. Jak jsem se na tento seriál těšila, tak jsem na něj naštvaná.

Účastníci zájezdu (2006)

Velmi příjemné pokoukání, dovolenková atmosféra mě úplně pohltila, jako bych byla na zájezdu u moře:-) Příjemně strávené chvilky v kině, dlouho jsem nešla z kina tak příjemně naladěná.

Sluneční stát (2005)

Původně jsem se vůbec nechtěla dívat, ale nakonec jsem přece chtěla vidět, jak tvůrci podchytí atmosféru mé domoviny. Sluneční stát je film o tom, co se stane když ztratíte práci, rodinu i přátele. je o životě, ale atmosféru Ostravska zachytil jen málo. Čím to? jednak herci z Prahy, ikdyž se snaží, nebudou Ostraváci:-) a za druhé realita na Ostravsku je ještě daleko smutnější, než je to nastíněno ve filmu. Každopádně je to hořkosladká podívaná, která nabádá k přemýšlení.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

jednoznačně nejlepší ze všech tří X manů. Hezky jsem se pobavila. jediný film s comiksovou předlohou, který může trojce konkurovat je snad jen Sin City. Jinak určitě válcuje všechny ostatní. Jo zapomněla jsem ještě na Batmany, ti mohou taky konkurovat. Děkuji vyšší síle, že jsem si v kině zapomněla deštník, viděla jsem tak i 15 sekundové pokračování po titulcích a že je opravdu důležité!!!!! holt 4 bude zajímavá:-)) Takže vydržte na konec titulků!!!

Šifra mistra Leonarda (2006)

Navzdory všem kritikám a zklamáním dávám 4 hvězdičky. Už jsem pochopila, proč je hodnocení většinou tak nízké. Tomuto filmu ublížila reklama a veškerý humbuk okolo premiéry. Samotná kniha je taky hodně přeceňovaná...více než kultovní mi připadá kontroverzní a to ji činní tak úspěšnou.....prostě je to dobrá knížka a dobrý film:-) ne skvělý. Velmi se mi líbil Ian Mckellen, i díky němu to nebyla v kině nuda.....takže se nebojte a do kina jdětě a jestli jste nečetli knihu, možná lépe, bude to pro Vás napínavější. PS: Fakt nevím, jak by to mohli natočit jinak..?

Soumrak dne (1993)

jeden z nejkrásněji natočených filmů o nenaplněné lásce a touze. zde jsem objevila Emmu Thompsonovou a stala se jednou z mých nejoblíbeňejších hereček a Anthony Hopkins, ani nevím jak se mám vyjádřit, prostě skvělý, jako vždy.