Aeon Flux (2005)

Tak asi se budu lišit, ale tento film se mi až na vyjímky líbil. Je to prostě o stylu a atmosféře. Je pravda, že nejsem pravidelná divačka sci-fi, takže nemám film s čím srovnat. Je fakt, že začátek byl nuda, ale s postupujícím časem se pro mě tempo stupňovalo a nakonec se mi film líbel, ale fakt tak na 3 a půl hvězdy, víc ne

Pýcha a předsudek (2005)

Nevím čím to je, ale něco tomuto filmu chybělo, nebo jsem taky možná vyrostla a nebere mě tak příběh, který už po 15 minutách znám a vím jak dopadne. Jinak tomuto filmu nemám co vytknout, Keira byla prostě Elizabeth Bennetová a jako pan Darcy se mi představil Matthew Mcfadyen a jak poznamenala moje starší kolegyně v práci: .....když šel travou,byla jsem vzrušená. Je to fakt pěkný chlap a hlavně Austenová umí nádherně vykreslit ideálního muže,ne? Druhé zhlédnutí ve mně zanechalo úplně jiné dojmy, mohu srovnávat se seriálem BBC, který je nepřekonatelný, ale to by nebylo správné. ¨Nelze srovnávat seriál s filmem...na podruhé mi film sednul daleko lépe, hlavně jsem si užila Keiru, její Lizzie je velmi dívčí, milá a temperamentní...je úplně jiná než Jeniffer Ehle, ale přesto skvělá. Obě představitelky Elizabeth mají své kouzlo... naprosto nepřekonatelná je závěrečná scéna Lizzie s otce, Donald mě dojal k slzám, velmi opravdově zahrané...zvedám z původních 3***, na 4****

Matrix Revolutions (2003)

navzdory nedůvěře, kterou jsem získala po reloaded jsem ráda, že jsem se na revolutions podívala. Příjemně mě tento film překvapil. trilogie jsou holt už takové, podle mě by se měl vynechat druhý díl a bylo by to OK.

Matrix Reloaded (2003)

Vetší zklamání jsem dlouho nezažila...po prvním nabušeném díle, tento trapný mix hvězdných válek ,star treku a matrixu. Po první půl hodině jsem měla chuť to vypnout, ale vydržela jsem a musím říct, že kromě 5 minut s architektem mi to přišlo místy hodně trapné. škoda, na revolutions se mi ani nechce koukat

Matrix (1999)

Na potřetí mi konečně bylo vše úplně jasné:-))Parádní podívaná k přemýšlení,které mrazí.

Zákon přitažlivosti (2004)

Pohodový večerní biják pro holky, Pierce byl zase k sežrání:-))) Holt chlapa bych do tohohle filmu nenutila, ale já jsem si to užila. Miluju romanťárny s dobrým koncem:-)))

Návrat do Cold Mountain (2003)

Nemůžu jinak, mám pořád pocit, že tenhle film mohl být o půl hodiny kratší. Pro mě dost často ztrácel tempo. Prostě některé scény byly moc natahované a celkově to na mě místy působilo hodně "americky", ale na druhou stranu, některé scény mě dojmuly. Prostě i druhý den po shlédnutí mám dost rozporuplné pocity, tak jen za 3*....po 7 letech musím změnit názor, dneska mi film sednul do nálady, vůbec nechápu, proč jsem ho hodnotila tak, jak jsem ho hodnotila...dneska za 4* a 1* za krásnou Stingovu píseň. Jinak podepisuju komentář Rob Roye!

Zelené peklo (2003)

Dobrá oddechovka na sobotní večer, dobře jsem se pobavila, jen je to trošku zamotané...možná na podruhé to bude lepší

Dobrou noc a hodně štěstí (2005)

Oravdu dobře investované peníze...zajímavý exkurz do atmosféry ameriky 50 let. Boj novináře proti extrémistickému politikovi a jeho metodám. Chápu proč má Clooney doma takový úspěch ...paralela je zřejmá. Vyzdvihla bych herecký výkon hlavního hrdiny novináře Murrowa...dýchá z něj Boghart:-))Moc se mi líbil. Jsem moc ráda, že jsem do toho kina nakonec šla.

Obchodník se smrtí (2005)

Ani omylem! Docela velké zklamání, asi je to tím, že jsem ženská a zbraně mě nudí, ale v tom to celé nebude.Opravdu jsem se nedozvěděla nic nového, styl mě vůbec nezaujal a vlastně mi celý film přijde hrozně zbytečný....proč? Nevím, jen ve mě nezanevhal nic, pokud pominu naštvání.