Logan: Wolverine (2017)

Přestože jsem neviděla jediný díl X-Menů Logan se mi neskutečně líbil. Atmosféra skvělá, vtáhlo mě to do děje a až do samého konce mě to drželo v napětí. Nevím zda to bylo tím, že se mi poslední půlhodinu chtělo na záchod, ale posledních řekněme 45 minut mi přišlo dlouhý jako týden. Nepustilo mě to do konce filmu, neodtrhla jsem se očima ani na milisekundu, možná i za cenu toho, že bych se počůrala být film o 5 minutek delší.

Padesát odstínů černé (2016)

Další "Scary movie" film? Předělávky filmů na přeplácané komedie milionem trapných žertíků a vtípků mě moc neoslovují. Tento film je zcela přeplácaný a zahlcený "vtipnými" scénami, zdá se mi, že měli tvůrci pocit, že čím více ("srandy") tím lépe, naopak, takovou slátaninu jsem dlouho neviděla. Hvězdu dávám jen z důvodu, že mě tento film rozesmál za celých 90 minut dokonce třikrát! To jsem upřímně po shlédnutí prvních 10 minut filmu fakt nečekala.

Pyramida (2014)

Děj filmu je perfektní, člověk je napjatý do poslední chvíle. Nicméně jako horor si myslím, že to není moc "strašidelný", možná jsem se lekla jednou... dvakrát za celý film. Kdybych to zařadila do kolonky dobrodružný, celý film by na mě působil lépe. S očekáváním, že se u filmu budu bát jsem nakonec byla poměrně zklamaná. To ale neubírá na kvalitě scénáře a děje.

Mroží muž (2014)

Zajímavý koníček, dělat z náhodných lidí mrože. Při filmu jsem si chvílema myslela, že snad koukám na nějaký nepovedený střih lidské stonožky. Příběh filmu byl vcelku zajímavý, nicméně klasicky půl filmu nic a ve druhé části to bylo všechno narychlo, možná by půlhodinka navíc nebyla na škodu.

Krvavá Mary (2006)

"Věřím v krvavou Mary, věřím v krvavou Mary.." Tohle je snad jediná scéna z celého filmu, která mě trochu vystrašila. Hra s mrtvou Mary, která vám vyškrábe oči a zabije vás. Prostředí psychiatrické léčebny se mi sice líbilo, nicméně víc než 2 hvězdy si podle mě tento film nezaslouží.

Patro smrti (2007)

Pointu filmu jsem pochopila až na podruhé, co jsem film viděla. Dle mého názoru se to nedá klasifikovat jako horor. Žádná scéna nebyla děsivá a na mě tento film působil spíš jako nepovedený krimi film.

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (2011)

Slátanina. Když už nevíte co vymyslet spatlejte všechno dohromady. Předchozí díly byly vcelku ještě slušné, ale tento bohužel už se vůbec tvůrcům nepovedl. Vyzdvihnout se dá pouze herecký výkon Martina L. jakožto "Bábina", vlastně nově Velká Máma.

Mimoni (2015)

Skvělý animák plný neočekávaných zvratů! Nejvíc se mi na tomto filmu líbí to, že je odlišný od klasických pohádek. Mimoni, co slouží padouchům, přijde mi to jako skvělý nápad. Proč pořád dobro..? Jednou taky musí padouši vyhrát! Možná bych jen ocenila, chronologické vydání filmů. Jakožto předmluva k filmu Já padouch bych radši spíš nejdřív tento film a poté pokračování, né opačně.

Vražedná hra (2008)

Vizuálně mi tento film celkem naháněl kůži. Nicméně nevypovídá to nic o kvalitě konceptu celého scénáře. Vraždy za zavřenými dveřmi celému hororu v mých očích ubraly celé 2 hvězdy. Z celého filmu pouhá jedna několikasekundová scéna, kde tento film připomínal opravdový horor. Příběhově dle mého názoru je film dostačující.