Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

Big Mommas: Like Father, Like Son

• SK název

Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn

Komedie

USA, 2011, 103 min

• Dever

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 2,821 // Otvárací Víkend USA: $16,300,803 //(31.8.2013)

• LiVentura

Z původního zůstalo jen málo, ale Martin L. jako Bábina je skvostný.! A hlas Petra Rychlého, bravo. :-)(22.9.2013)

Tradiční žánrovka po černošsku. Černá je vždycky dobrá v jakékoli formě a množství. I když byl příběh plytký jak servírovací talíř, vrozené dary černé komunity dávají záruku kvalitní zábavy - vzhled, temperament, tanec, zpěv, humor - úžasná přirozená živelnost.(3.1.2013)

• SeBig

Naprostý propad z krimi komedie trapný film kde kdákaj jak ve filmu high school musical. Z chování Brandona jsem se plácal po hlavě. Ani jednou jsem se nezasmál a co se týče Martina Lawrence pokoji jeho herecké kariéře...je mi o opravdu líto. Zlatá 1 a 2.(30.6.2012)

• kingik

Je třeba zaškolit "agenta" zelenáče. Navléknout ho do ženských šatů, dát mu slušivou paruku a spolu s ním se infiltrovat. Jeho táta, federální agent, s tím má bohaté zkušenosti. Vždyt v kostýmu svérázné obézní bábrle se potil už dvakrát. Tentokrát má se svým synem v patách prohnaného ruského mafiána, který zastřelil přímo před očima jeho potomka důležitého svědka a jeho jediné, tak trochu klackovitě vzdorovité dítko, co má v hlavě hudební kariéru a holky, je ve smrtelném nebezpečí. Dívčí umělecká škola je v takovém případě ideálním místem pro ukrytí a splynutí s davem, zvláště, když se ve zdejších prostorách nachází ukrytá "fleška" s citlivým důkazním materiálem. Maximum trapárum do třetice všeho toho nejtrapnějšího. Martin Lawrence je zkrátka nepoučitelný a musí excelovat trapasem za každou cenu, ačkoliv si scénář nenapsal, tak z pozice výkonného producenta jistě rozhodoval co ve filmu bude. Připustil tedy trapné hudební číslo ve školní jídelně, několik dalších divných hudebních exhibicí, myslel si jak je s Brandonem T.Jacksonem vtipný v nemožném ženském přestrojení, pochopitelně nechybí rozdíl mezi pohlavím při vykonání potřeby na toaletě a tak dále a to pořád dokola. Na těchto ohranostech už vážně nic vtipného není. Lawrence je jiného názoru a chrlí trapnosti po kilech. Film pak podle toho vypadá. Kriminální komedie však měla i svá světlejší místa a když se dva hlavní protagonisté zrovna nepitvořili, bylo to snesitelné a objevily se i sekvence ve kterých dvojka byla i příjemným tandemem. Jenže to zabralo sotva čtvrtinu stopáže. Když se pak rozhodlo, že nějaká akční scéna je nevyhnutelná, tak to byl ten největší trapas s okatou zadní projekcí při honičce v autech. Masky celkem ušly, ale herci v nich byly děsně nevzhlední, což snižovalo sympatie k nim, a když k tomu přidáte, že byli podle potřeby převlečení za ženu raz dva, tak to taky není výhra, nehledě k tomu, že celkové složité namaskování by jim trvalo několik hodin a nikoliv pár minut. Film se obloukem kinům vyhnul a v televizi se jeho technické chyby přece jen ztratí, ale rozhodně nezmizí to zmíněné trapárum. Moc legrace se s ním neužije, protože gagy jsou béčkově ohrané. Jestliže jste někdy viděli nějaký film s Martinem Lawrencem, který má podle mě navíc, tak je nasnadě představit si co vás asi tak čeká. Mé hodnocení: 40%(15.7.2013)

• Kopik

Docela jsem se i těšil, že se aspoň trochu zasměji. A nic. Osobně jsem měl pocit že se dívám na High School Musical, více písní než vtipů. Nejhorší na tom je fakt, že nejvtipnější věc z celého filmu byla hnedle první cca 5min pasáž po titulcích na začátku - a že to nebyla žádná scéna hodná zapamatování. Martin Lawrence jako vždy v pohodě, přesně to co jsem čekal, Jessice Lucas to moc sekne. Ale to je asi tak vše. Na dvojku se ještě dalo docela v pohodě dívat, pokud jste potřebovali vypnout,ale toto už doopravdy nemohu nikomu doporučit. Takže pokud chcete komedii u které se zasmějete, tato to dle mého názoru nebude. Jedna hvězdička, víc si to doopravdy nezaslouží.. (Viděno 11.7.2011)(12.7.2011)

• MartinezZ

Viděl jsem útržky, části filmu a i z těch mi bylo trapno i smutno zároveň. Martin Lawrence je holt kariérně hluboce v řiti. Ten mladík holt někde začínat musí. Trapné. Hodně moc trapné.(21.9.2013)

Ja som naprosto spokojný.Film som si užil,veľa som sa smial a to je pri komédii dôležité. Martin Lawrence prezlečený za veľkú mamu nemá chybu a vždy ma rozosmeje s pištoľou v ruke a pri tých skokoch keď sa uhýba strelám. Lepšie 3*, veľmi dobre som sa zabavil.(20.6.2013)

Částečně se mi to zdálo podobné prvnímu dílu, jen s tím rozdílem, že roli utajovaného a zamilovaného mládence hrál tentokrát syn hlavní postavy. Nicméně, i tak byl film obohacen, jako v předchozích dílech, ale už jsem se zde tolik nezasmál. Myslím, že John Whitesell se snažil zbytečně zaměřit spíše na děj, a trošku mu unikly ty fajné srandovní scénky, které byly jak v jedničce, tak ve dvojice. Ale jako celek, dobrá rodinná a pohodová komedie. Bohužel, pár procent musím oproti dvojice ubrat. 70%.(18.10.2013)

Po delší době konečně výborná komedie, jako předchozí díly, hodně povedené. Martin Lawrence se opětu ukázal v humorné situaci. 70%(25.6.2012)

Další průměrná role pro Martina Lawrence. Nic extra ale dá se na to dívat. 50%(1.10.2012)

• FFilipCZ

No teda, že bych se zrovna smíchy měl rozkrájet, to fakt ne. Vlastně jsem se nesmál skoro vůbec. Ty dvě hvězdy dávám za Trentův song, kterej je pekelně chytlavej a za tu hrstku celkem povedených scén.(23.12.2012)

• tommy187

Tak dlho som sa fakt pri filme nenudil ! Úplná kópia jednotky, len s prídavkom jednej hlavnej postavy. Vtipy sú postavené presne tak isto ako v jednotke, a v podstate celý tento film je ako v jednotke ... Herecké výkony sú nevýrazné, a keď film pozeráte pozorne tak zistíte, že je to celé nezmyselné ... No tak aspoň jedna hviezdička za tie piesne ;).(13.3.2013)

• bourec

První film dvě hvězdy,druhej sem neviděl,tenhle taky slabota.Smích nikde,akce vůbec,prostě pitomost,40%.(12.2.2012)

• Ellise

Třetí díl agenta v sukni už narozdíl od předchozích není vtipný skoro vůbec. Martin Lawrence mi tu připadal spíš jako vedlejší postava a větší prostor tu dostal jeho filmový syn Brandon T. Jackson. Což tedy nebylo úplně na škodu, protože při nedostatku zábavných situací to zachraňovala jeho hudební čísla, která alespoň nenudila.(2.6.2013)

• SallyZen

Do třetice parádní Lawrence, tentokrát i se svým synáčkem Jacksonem, kterej má talent. Ale film je to dost stupidní a humor pořád stejný. Nic se nemění. Dal bych to tak na úroveň jedničky. 40%(18.11.2012)

Jak byla jednička s dvojkou vtipné, tak trojka tento svůj potenciál trošku postrádá. Akce se taky lehce potratila, té se dočkáme až v samém závěru filmu. Být to o 20 minut kratší, prd by se stalo. 45%(22.12.2012)

Bavil som sa, smial to mi stačilo.(31.7.2011)

• ArsenalEagle

Och.. tak to byl propadák, z původních dvou dílů je v pár ohledech vtipná pouze Bábina (Lawrence). Nebavilo mě(12.3.2014)

Asi jeden z nejzábavnějších dílů..60%(29.4.2012)

<< předchozí 1 2 3