Hvězdy na Barrandově (2015) (pořad)

Většinou vyhaslé hvězdy, snaha přiblížit se Televarieté (jenže to byla jiná doba jiní kabrňáci). Přesto věřím, že sledovanost bude (u starších a z nostalgie). Mám rád S. Pogodovou jako komičku, ale tady je vyloženě znát, že je do té nucené srandy hihi haha uvrtána jen pro prachy.

Van Helsing (2004)

Teda, to muselo stát práce a přitom taková blbost... Stephen Sommers není jen špatný režisér, ještě horší je scénárista. Mumie byla jediný dobrý film (v rámci žánru a cíleného publika), jinak vrší jeden průser za druhým. Ty peníze na tom jsou sice znát, ale to už nestačí (navíc některé triky a potvory byli spíš srandovní).

Titanic II (2010) odpad!

S vypětím všech sil jsem vydržel cca půl hodiny, víc fakt nešlo! hodnocení 5* a odpad je skutečně nedostatečné.

Dobrodružství Poseidonu (1972)

Geniální drama, skvěle vyprofilované postavy zahrané výtečnými herci. Co víc si přát? Miluji postavu Shelley Winters, je báječná. Hackman v trochu jiné roli, než jej známe a trochu se s tím pere, ale vlastně to tak mělo být. Pátá hvězda navíc za učebnicový příklad katastrofických filmů.

Britannic (2000) (TV film)

Asi jsem viděl jinou verzi, protože ta netrvala 94 minut, ale zdálo se to jako věčnost. To, že se skutečností to má málo společného raději vynechám. Jacqueline Bisset už zkrátka ujel vlak a dodnes nechytla metro :)

Poseidon (2006)

Proč povedenou klasiku převádět? Tohle je nejen špatný, ale katastrofický film u kterého vám je naprosto šumák kdo zařve (většině to navíc přejete!), tak to je špatně.

Psí vojáci (2002)

Nejlepší lykantropie za celou dekádu!

Marcela (2006)

Život je svině a Marcela se s tím svérázně a po svém poprala.