Super 8 (2011)

Jediné, co se vážně povedlo byl trailer. Jinak děsné zklamání.

Dovolená v Protektorátu (2015) (pořad) odpad!

Už se těším na příští sezónu: Dovolená v koncentračním táboře, to teprv bude něco! Je to vyloženě trapné a uráží to všechny, kdo tu dobu zažili. Asi nebylo na herce a scénáristu, tak udělali tento paskvil.

Solaris (2002) odpad!

Neskutečná nuda.

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Jako výplň ticha při práci to jde. Úmyslně bych to nesledoval. Je to asi nejhůře obsazený seriál co jsem viděl, nedalo se fandit nikomu!

Chvění (1990)

Jestli něco srdečně nenávidím, je to mix hororu a komedie. Mám rád šlehačku a mám rád kyselé okurky - dejte mi to na talíř současně a to co přijde je stejné, jako když koukám na na tyto kočkopsy. Díky domuto filmu upřímě nenávidím Grosse (nejen bývalého premiéra, ale především špatného herce Míšu - zabít!).

Deník zasloužilé matky (2001) (seriál)

Pánbíčkářská texasanka vychovala flundru co ji zbouchl absolutní idiot, prosřední dcera je silně narušená a syn je jedním slovem blbec. Do toho je tu bývalý manžel, chorobný prasák, který přefikl i škaredou ženskou, pro kterou je označení blbá blondýna neskutečnou pochvalou. A tento galimatiáš zapříčiňuje tu údajnou zábavu, která je v 99% trapná...

Falling Skies (2011) (seriál)

Tak vážení, prý se vám asi před patnácti lety líbil film s podobným námětem, tak my to roztáhneme do nekonečna dílů a nikdy to nijak neskončí, co když jste skutečně tak debilní a budete chtít další sezónu!

Chirurgové (2005) (seriál)

Další ukázkový příklad, proč mají být seriály hodnoceny po sériích. Z 5* pád do stoky.