• Krátkometrážní

Správnej dres (2015) (TV film)

Líbilo se mi že na ČT dávalo něco jiného než nějaká vánoční pohádka. Už když jsem viděl upoutávku tak mě to celkem zaujalo, Jiří Mádl který začal na projektu jakožto hráč NHL hrájíci za přažskou Slávii, zfilmované to bylo velice zajímavě, herecké výkony byli taky velmi dobré, až teda na průměrného Mádla, škoda toho přeslazeného romantického závěru, normálně jsem chtěl dát průměr ale já se bavil, herci mi byli sympatičtí, fandím Slávii a celkově to bylo dobré, ano chápu. . Jiří Mádl by asi nikdy nebyl hokejistou NHL(ještě navíc centrem) ještě když je Kuchařová o dost vyšší než Jiří . . ale jak říkám, bylo to dobré :))

Annabelle (2014)

Mít Annabelle v rukách James Wan tak to také mohlo dopadnout úplně jinak, atmosféra byla dobrá ale výkony,záběr nic moc. Už jsem se bál že ani jeden jumpscear nepříjde.

Loď duchů (2002)

Nikdo nechce natočit špatný film/horor ale někdy se to tak vyvrbí, prostředí zvolené vypadá lákavějc než zase nějaká chata uprostřed lesů, no Desmond Harrington nemůžu vždy hrát dobráka(Wrong Turn).

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Nejslabší ze všech dílů Wrong Turn, ikdyž mám slabost pro tyhle krváky tak je to znovu,znovu,znovu a znovu to samé. Partička mladých lidí/vysokoškoláků výletníků se porouchá/poníčí/změní plán cesty(cílu), následně jsou vyvraždováni skupinkou kanibalů, prakticky hodnotíme jenom způsoby úmrtí a atmosféru filmu. Velmi špátný byl úvod filmu nemyslím tím únik kanibalů ale to co se děje v sanatoriu za hraní nějaké muzikálové hudby, to bylo otřesné.

Hadí stisk (2001)

Další film o děsivých hadech, vlastně děsivá je jen délka filmu, protože se bojíte že už to neskončí.

Iron Sky (2012)

Iron sky mě vůbec nezaujal a velmi mě nudil. Nějaký pan Vuorensola se rozhold natočit finský film o nacistech o americkém astronautovi který se odehrává na odvrácené straně měsíce, tolik klišé. Z tohoto filmu bolí oči, ani mi to nepřišlo vtipné, ano asi dvakrát jsem se zasmál po vraždě pomocí podpatku jsem to vypl.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Dabing ušel, stejně jako grafika středověké Prahy. Ale pouštět to dětem ve čtvrté třídě! mě když bylo 11 tak jsme na to byli v místním kině, myslím si že to není to právé jak vyučovat Dějiny města Pražského.

Hannah Montana (2006) (seriál)

Všichni jsme na tebe hrdí! I came in like a wrecking ball!!

Snídaně (1994) (pořad)

Na základní škole to byla neodmyslitelná součást ranní výpravy,ted už to moc nevímám. Moderátorka vždy přála krásné ráno, ovšem to nebylo nikdy krásné.

Sladký život Zacka a Codyho (2005) (seriál)

Dříve nás to s bráchou bavilo, ovšem dneska na ty dva tragédy raději nekoukáme. My za to nemůžeme, hned potom dával Phineas a Ferb :))