• Krátkometrážní

Pepek námořník (2004)

Ano graficky to vypadá jako kus hov.. ale příběh docela nice, taková odpočinková výpln hodiny vašeho života, nesmíme zapomenout že to je určené pro malé děti.

Jupiter vychází (2015)

Zklamání, jedno velké zklamání. Přitom měli bratří Wachovští v rukou tak potenciální dílo. Na můj vkus zbytečně prodlužováné, příběh vcelku primitivní, nebýt takových hezkých efektů a zaběrů z vesmíru a Mily Kunis, bůh ví jak to mohlo dopadnout.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

No jo, tak já se přídám do Hvězdné pěchoty :)) flusanec do obličeje prvnímu dílu, jako párkrát jsem se zasmál, spíš teda failům ale co, efekty jsou příšerné. 35%

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Kdo stiskl odpad toho stihne trest. Nechápu proč takový hate, je přihlouplé, je to stupidní, Chuck nic moc, aha . . už chápu.

Chůva v akci (2010)

Jackie Chan a Vin Diesel by si měli podat ruce, oba se upsali na rekvalifikaci svých filmových schopností. Klasické rodinné odpoledne, děti se smějí ale vy si klepete na čelo co to se sebou děláte.

Ochránce (2005)

Film pro děti, mě teda Vin Diesel přišel ze začátku celkem směšný ale potom mě ani nenapadlo že by hrál v nějakých opravdu akčních nářezech, prostě správná chůva.

Far Cry (2008)

Film se snaží napodobit počítačovou hru což je hodně složitý úkol, jak provedením tak naplnením zajímavého akčnáku. Uwe Boll se pokusil, marně.

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

Nebylo to vůbec špatné, takové vánoční DLC Shreka, samozřejmě se to nemůže rovnat původním animákům, tedy první a druhý díl.