• Krátkometrážní

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

3 hvědičky za toho marináka který se pomaloval jak z filmu Predátor a vůbec byl téměř jediným kladným na tomto filmu, a ještě scéna u stolu což bylo napodobení Texaského masakru motorovou pilou, Čistý průměr 50%,stejné jako díl první.

Adele - Hello (2015) (hudební videoklip)

Pokud mám hodnotit klip tak nic moc,má připomínat nějakou nostalgii či co ale hudba v tomto tracku je úžasná,nedivím se že je toho plný internet a že zde jde o rekordní nárust sledování, kometa Podzimu!!

Everest (2015)

Film ukazuje krutou realitu a o celkových zkušenostech o výšlapu na nejvyšší horu světa, od prvních minut mi bylo jasné že všichni funkcionáři jsou na správných postech hlavně tedy Islandan Kormakúr,kdo jiný by měl vést squadru horolezců než právě severský matador,film byl velkým filmovým zážitkem,hrozně mě mrzí že jsem na to nešel do kina, film popisuje že tahat na Everest nezkušené horolezce nemusel být finančně problém,ale byl to hlavně psychický a fyzický problém,každou chvíli nastává problém který mě baví sledovat.

6 Years (2015)

Film ničím nezaujme, Taissa se chová jak pětiletý kid!! Ben Rosenfield byl o trochu lepší ale mých očích se jedná o zklamání, Možná se k sobě trochu hodí vzhledově ale k sežrání je tu spíše Lindsay Burdge. Ez life . . .

Hitman: Agent 47 (2015)

Jeden z nejvíce očekávaných filmů 2K15,měl to být absolutní trhák ale pro mě jedno velké zklamání, dlouhé prolínaní téměř tohoto akčního filmu, přesně takto by neměl akční film vypadat, pokud vím tak Hitman má být nájemný vrah, nebo v jiném slova smyslu agent, ne nějaký vtipný prtagonista jehož schopnosti jsou ve filmu naprosto přehnané, stejně tak jako velmi slabý Zachary Quinto, velké plus je to že film má pouze nějakých 96 minut ovšem pokud jste zaplatili vstupné do kina tak ted již litujete, Z traileru jsem byl unešen ale postupně ze mě vyprchávala radost a těšení se na tento film. Konečně jsem měl možnost shlédnout a musím říci že bych snad raději sledoval Ordinaci v Růžové zahradě než znovu tento kolaps. 35%

Requiem za sen (2000)

Neodvažuji se tvrdit, že snímek není v jistých směrech geniální. Ten střih, spojení s hudbou a zejména ten závěr. Opravdu hodně znepokující až deprimující. Přesto jsem si ale nakonci říkal. Vždyť je to o feťácích tak dobře jim tak. Obzvlášť, když zprvu se vše tváří jako docela pohodový snímek a ani hlavní postavy nevypadají bůhví jak závislí. Jen Sary Golfarbové mi bylo opravdu líto. Chtěla jen zhubnout, ale zas na druhou stranu měla poslechnout syna, když jí varoval. Ale jako prevenci bych snímek zapínal ve školách. Nám zapnuli Transpoiting a několik spolužáků ze základky nezůstalo jen u marihuany, třeba by si to vidět místo toho Requiem rozmysleli.Každý člověk si v tomto filmu najde vlastní část, vžije se do osobnosti, která je mu nejblíže...celé ho to naprosto pohltí a nedovoluje mu myslet na nic dobrého či optimistického...dal bych to jako film, který povinně musí vidět každý dospívající člověk, aby se mu drogy a stavy, které po nich mohou nastat, naprosto zhnusily...ani nemluvím o tom, jak skvěle je to natočené, střihy, ve kterých si šlehaj, jsou naprosto dokonalé, člověk má až husí kůži, jak skvěle to popisuje celou situaci...jak vyborně se to dostane člověku pod kůži, jako by tam opravdu stál a byl součástí, jako by to byla pravdivá událost...ovlivní vás to na hodně dlouhou dobu..jetsli to vůbec někdy z hlavy dostanete

Americká krása (1999)

Kevin Spacey procházející krizí středního věku... odolávající pokušení... To musí být dobré. A skutečně je, jeden by nevěřil, kolik se toho může udát za zdmi domů několika navenek dokonale působících rodin. Možná jsem si o všech postavách myslel, že jsou to šílenci - ale všichni jsme šílenci. Tak se nad tim aspoň můžeme zamyslet nad velmi podařeným filmem s krásným soundtrackem Thomase Newmana. Perfektní prolínání satiry s reálným dramatem. Perfektní výkon Kevina Spaceyho v roli muže, který se potýká s čítankovou krizí středního věku a za patami mu sekunduje Mena Suvari v roli pubertálního spratka, která se naopak snaží dělat dospělou. Ve filmu bylo vidět snad na tucet úchylek, dogmat a daších věcí se kterými se každý z nás již někdy potkal nebo dokonce ji prožívá a tak si každý najde tu svou část z tohoto koláče s názvem Americká krása.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Začátek filmu, vylodění na pláži Omaha je opravdu pořádně drsné, až mi to vyrazilo dech. Jenže drsné to opravdu ve skutečnosti bylo, a ztvárnili to skvěle, jak už psali zde jiní filmoví komentátoři, je těchto prvních 30 minut prakticky legendárních. Tento film se podle mě řadí mezi ty skvělé filmy. Tom Hanks zde předvedl, jako obvykle, vynikající výkon. Role kapitána Johna Millera mu neuvěřitelně sedla, ani bych si nedokázal představit, kdyby ho měl hrát někdo jiný. Zde se také objevuje jaká strašná jatka se stala na pláži Omaha, jak se voda zbarvila krví vojáků. Naprosto dokonalé.

Krvavý diamant (2006)

Výborná kombinace boje o přežití a politické situaci v Sieře Leoně kam by určitě nechtěl nikdo z nás jako turista, ovšem jako člověk co prahne po bohatství a svobodou vycvičen v boji a využíván pro zisk právě "krvavých diamantů" Danny Archer do toho jde s odhodláním s tím že diamant vlastní skvěle hrající Djimon Honsou. Zde myslím že to byl od Lea o 2% slabší výkon než v The Departed. Ale tohle je a bude navždy jedna z mých srdcovek,nejlepší film z Afrického kontinentu, toto drama vás donutí koukat až po titulky a znova a znova!