Cleveland show (2009) (seriál)

O dost slabší než Family Guy, ale pobaví. 60%

Doteky osudu (2012) (seriál)

Výborný pilot, zatím naprosté nadšení, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, zatím to vypadá na skvělý počin. Edit: Ani po dalších dílech nesnižuju hodnocení. Poutavé, každý díl plný neskutečných souvislostí. Tohle se prostě povedlo. Jedna z nejlepších seriálových novinek poslední doby. Edit 2: Po druhé řadě snižuji na 70%, už ztratila na takové té úvodní originalitě, nicméně zrušení je škoda, seriál rozhodně nebyl špatný.

Are You There, Chelsea? (2012) (seriál)

Jako ono to nemusí být ani tak špatné, ale já prostě nemůžu překousnout hlavní postavu v podání Laury Prepon, která už je mi strašně nesympatická od dob, kdy jsem ji viděl v How I Met Your Mother. Po pilotu dávám dvě hvězdičky a uvidíme, jestli se to zlepší... Edit: Po pěti dílech musím navýšit na 4 hvězdy, vtipný seriál, Laury si mě získala a zamiloval jsem se do barmanky fiflenky. :D Sympatický seriál.

Sherlock (2010) (seriál)

Neskutečné, chytlavé, úžasné. Dlouho už mě tak nějaký seriál nepohltil. Musím jenom chválit.

Sám doma (1990)

Klasika klasik. Harry, jdu do baráku!

Amorův úlet (2006)

Taková sympatická oddechovka, která neurazí ani nenadchne. Místy lehce stupidní, ale nejsem náročný divák. 60%

V cizí kůži (2011)

Vtipná věc o tom, jak se dva kamarádi pod vlivem vymočí do fontány a ona je čirou náhodou kouzelná a splní jim jejich přání, po kterém vlastně vůbec netoužili. Neotřelý děj a vtipné momenty, rozhodně zábavné podívaná. A Olivia Wilde alias "třináctka"? Proboha, já jsem se do ní zase zamiloval. Super komedie.