Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

Prvni serie super, tu proste musi kazdy priznivec MK videt, ale ve druhe uz tvurci zkouseji prolinat dej mezi dily a to je potom krize nejtezsiho kalibru. Protoze pak dochazi k takovym situacim jako minuta novyho kecani, zopakovani souboje z minuleho dilu a minuta zaverecneho vylekani a uprku. No WTF? Pisu po 5. dilu druhe serie.

Predátoři (2010)

S puvodnimi filmy to ma spolecny snad jen hlavni postavy Predatoru (coz me osobne az tolik nevadi) a hodne podobny dej jsem cetl v komixu, takze za me spokojenost.

Trucky na ledě (2007) (pořad) odpad!

Udelat z toho jeden dil, tak super ale po shlednuti par techto vytvoru a poslouchani nareku ridicu, kteri maji v kabine na kameru plnou hubu kecu a kdyz jsou u sefa, tak se zmuzou jen na prikyvovani, je zalostny a podkopava narocnost tohoto zamestnani.

Noc oživlých mrtvol 3D (2006)

Shlednuto s dvoubarevnymi brylemi (trafikova verze) a musim rici ze jsem se hodne pobavil. Chapu, ze to nedosahuje takovych kvalit jako treba The Walking dead ale tento film je kralem mezi ceckovyma srackama. Omlouvam se za ten vyraz ale nic jemnejsiho snad ani napsat nelze.

Pěst Ježíšova (2012)

Tak uz vim jak Jezis vsechny spasil :oD Lepsi zombie komedii jsem jeste neshledl (trochu se k tomu blizi Noc ozivlych mrtvol 3D ale tento spanelsky pocin me dostal do zachvatu smichu) , jedinou vadu na krase bych videl na kovbojich, kteri proste v nejakek tom druhem desetileti naseho letopoctu (pro panbickare: po Kristu) nemohli existovat. Smal jsem se od zacatku do konce a doufam ze autori sezenou dost financi na regulerni celovecerak.

Nokas (2010)

Nadsen zpracovanim (strih, kamera) a zklaman amaterismem lupicu, diky cemuz vlastne byli chyceni a mohl vzniknout tento film. Plno veci bych osobne udelal jinak, jako treba paleni "osobnich" veci pred policejni stanici vedle hasicu, spolehnuti se na nepritomnost neprustrelneho skla u naplanovaneho vstupu do budovy, hazeni tasek pres ventilatory z klimatizace, zakopavani kovovych jezku za auto atp. Strih je ale uzasny, dej se postupne doplnuje jak se zobrazujou sceny z pohledu lupicu, zamestnancu Nokasu ci policistu. Nejsou zde blahove predstavy ve stylu Dannyho partaku ale takto bych si predstavoval jak bude vypadat realne prepadeni.

Video Game High School (2012) (seriál)

Pro me ma tenhle webserial jedinou chybu a to v kratke stopazi po par dilech, neco jako Journey quest. I kdyz je zase mozny ze by z toho pri normalni stopazi chteli producenti vytezit co nejvic a treba by to nebylo ono. Uvidim jak druha sezona, pak hvezdy zustanou nebo treba i jedna pribude.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Tak prvni tri dve serie jsou na 5*, u treti to klesa na 4 (v tu dobu jsem hodnotil) a po odchodu Roberta Sheehanena a postupnem odchazeni ostatnich hlavnich postav ve 4 serii to jde pomalu ke dnu, protoze i kdyz Nathana nahradil Rudy (Joseph Gilgun) tak to proste neni ono. Uvidim co prinese serie cislo 5. Ale co jim musim nechat tak bych rozhodne nechtel byt jejich probacnim, protoze umiraji jak na bezicim pasu :D

Just Before Dark (2009)

Blbost on nekoho kdo videl SW jen z rychliku, triky dobry jen nejak nepobiram proc si rikal Jedi kdyz to byl vlastne Sith. Jo aha to mela byt jako premena Anakina na Darth Vadera (proto asi ta premena barvy mece), myslenka obstojna ale to zpracovani nic moc, je holt videl ze zde autor jeste zacinal to Book club je daleko lepsi a dynamictejsi

Czech Made Man (2011)

Cekal jsem od toho daleko min nez jsem dostal. Stejne jako povazuji Zdivocelou zemi s Dejdarem za vypoved o komunismu, tak tady se ukazuje jaky ma na lidi vliv kapitalismus tzn. sex bez lasky, penize bez prace a zabava bez premysleni a on se tvari ze to chape aby mel klid. Nynejsi podoba kapitalismu totiz nema vubec nic spolecneho s demokracii (kde by mel vladnout lid) ale vladne ten kdo ma penize, ktere je ochoten pouzit na upravu zakonu pro svoje potreby a pak to hazi na obycejny lid, jako ze vy jste je/nas zvolili. Jenze politici nejednaji podle zajmu svych volicu o ktere se zajimaji jen v predvolebnim obdobi ale poslouchaji lobbysty z bankovnictvi (v USA byla bankerum udelena beztrestnost z duvodu moc velkeho vlivu na ekonomiku, v EU spojovani bank do jednoho velkeho celku aby kdyz vznikne problem u jedne to polozilo co nejvice bank, protoze presne z toho duvodu se banky rozdelily a proto jsou oddelene i normalni ucty od stavebniho sporeni, proto vznikla krize v 2008, protoze si banky v americe vylobovaly zmenu zakona na nakladani s penezmi drobnych stradatelu aby je mohli pouzit na hodne rizikove investice), zdravotnictvi (viz. amerika nebo momentalni snaha lobbystu o snazsi testovani novych leku na lidech, kdy by meli stacit testy jen v jednom state EU podle toho ktery si vybere farmaceuticke firma - upozornuju ze kazdy stat ma rozdilne pravidla na testy, takze ve vysledku mohou byt predpisy mene striktni nez u testu na zviratech u statu s prisnym pristupem ke klinickym testum), ropni magnati zas nedovolili prosazeni elektromobilu (z duvodu dlouhodobe smlouvy s vyrobci aut, nastesti uz to konci a vyrobci aut se zajimaji i o jine alternativy), biopaliva netusim kdo proloboval ale je to taky krasny podvod, protoze ty jsou vyhodna jen v zemich kde obdelavani pudy zajistuji lide se zviraty a ne zemedelska technika, protoze jinak bych to prirovnal k sviceni dieslegeneratory na fotovoltaicke panely. No proc vlastne nepisu o filmu? Protoze je pry podle reality a ta je daleko horsi nez tento film :o( a co maji spolecneho komunismus s kapitalismem? Vlastne jsou si dost podobny akorat v tom druhym jeste mate sanci se dozvedet nejakou pravdu o podvodech (no vlastne obcas ani to ne, cituji: V Obamově domovském státu Illinois činí Illinoiský zákon o odposleších zločinem zaznamenávat akce policistů, včetně neoprávněných zatýkání protestujících, bez jejich souhlasu. Novináři filmující protesty a policejní akce čelí až 15 letům vězení, a to jen za to, že dělali svoji práci a informovali veřejnost o akcích úředníků placených z daní, jako policie.). A zaver me miniuvahy? Ten je momentalne ve hvezdach.