Hledači pokladů na aukcích (2010) (pořad)

Nejvíc mě baví, když najdou něco, co k provozu potřebuje baterie a ejhle! Ihned po vytažení ze skladu to jezdí / bzučí / pípá / vyrábí kokakolu. Ať už koupí cokoli můžete si být jisti, že uvnitř v nějakém kufříku je buď váza z dynastie Ming nebo meč krále Artuše. Vypovídající hodnotu to nemá žádnou, protože je to vše nahrané. Ale na druhou stranu - pokud na to přistoupíte tak se u toho ta půlhodina života utratí celkem snadno..

Univerzální voják (1992)

Drahá pokovička onehdá obdivovala čeho všeho je ten Doplh schopnej - umí několik jazyků, umí hrát na několik hudebních nástrojů, je skvělý sportovec, velký kus chlapa, absovoval několik vysokých škol. Co on neumí? Neumí hrát! Ale nehci mu křivdit - kdykoli hraje psychopata tak je to skvělé. Měl by se toho držet. Další perla mého mládí a opět jeden z filmů, kde je záporák mnohem lepší než hlavní hrdina.

Mstitel (1989)

Film mého mládí.. Tehdy jsem ještě ani zdaleka nemohl srovnávat s komiksovou předlohou a navíc mi to v tu dobu bylo i jedno. Ja se tehdá bavil královsky!

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Málo Jeta a Adkinse, to jsou zápory. Ale kladů je (naštěstí) mnohem více. Skvělá akce, hlášky, sem tam moudro (nesmí chybět to by nebyl Sly), bitky, nože, samopaly a hlavně - to podstatné z osmdesátek + Jason pohromadě. A jako třešnička na dortu Chuck Norris. Sen, který se stal skutečností.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

S odstupem času dám jednu hvězdičku za Bandasku a druhou za Gibona. Zbytek je marnost nad marnost... a pritom takova skoda.. nebylo treba tam cpat nejakou omladinu a snad se stacilo jen drzet toho osvedceneho co fungovalo v jednicce a ve dvojce - navrat do poctivych osmdesatek, po kterém máte téměř slzu na krajíčku..

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Chvili jsem premyslel jestli 4* nebo 5, ale vlastne neni o cem. Ustredni herecka trojice je vyborna, atmosfera vas nenecha vydechnout, hudba je skvela a konec paradni. Nezapomeneme. Hlavne na to, kde zijeme a jak.

Obří vosy útočí (2012) odpad!

"Tohle není výbušnina to je kokain!" - "Jak jsem to měla vědět? Vypadá to všechno stejně.." a takových perel je tam nekonečně mnoho. Samozřejmě odpad, ale roztomiloučký. Máte-li doma dost kokainu bude se vám líbit.

Kurýr (2002)

Jason je skvělý. Číňanka je krásná. Tak to mělo být a tak to taky je. Zbytek není třeba nijak přehnaně vnímat.