Československý filmový týdeník (1954) (seriál) odpad!

Tímhle mě ty zasraný zkurvený bolševici otravovali před každým filmem v kině. Nestačilo, že mě otravovali ve škole, v práci oni se museli nasrat i do kina. Aby jim srp do prdele natloukli kladivem.

Zločiny v zahradách (2003) (seriál)

Jedna věc se seriálu o babkách zahradnicích ( kromě hezkých lokací ) upřít nedá. Jdou proti proudu a logice mnoha filmových klišé. Například včerejší epizoda ze zahrádkářské kolonie - jedné z nich asistenční pes zachránil život, epizoda končí tím, jak si pro toho psa přijedou z útulku, pes dojemně kňučí, babice se baví o tom, zda si psa nechat, záběr na smutné psí oči a babky si řeknou ne, nechceme ho. Dodávka odjíždí, zvonec a konec. No řekněte, tohle je docela nezvyklé u seriálu pro hospodyňky. PS: protože mám velmi rád psy, doufám, že seriál bude pokračovat v podobném duchu a ty dvě rašple sejdou krutou smrtí těsně před příjezdem policie a jejich mrtvoly počůrá policejní pes.

Za svědka půjde počítač (1987) (TV film) odpad!

Zcela jednoznačně odpad, neboť to byla čistokrevná chujovina. Scénárista byl zřejmě pod vlivem, nebo se vsadil, že napíše blbost roku a vyhrál. Jediná vtipná chvilka je v ordinaci, kdy si vysvětlují, kdo je čí sestra. To podle všeho psal někdo jiný.

Krajina s nábytkem (1986)

Pan Javorský je, podle mého názoru, nejvíce nedoceněný český herec. Vidět ho v čemkoliv je prostě zážitek. Tento film není vyjímkou.

Jestřábí žena (1985)

Jeden z mála filmů, kde žena dokonale splyne s ptákem.

Život podle Dana (2007)

Ve filmu nebyl ani jeden výbuch, postavy se chovaly jako normální lidé, nikde žádný masový vrah s IQ200 a dokonce ani žádný homixový superhrdina. Co víc si přát :-).

Náhradníci (2000)

I stokrát omletý motiv se dá natočit tak, že předčí ty předcházející zpracování - a to je přesně tenhle film. Výborně zpracované, výborně zahrané, výborní herci. Navíc dobrá muzika k tomu. Dal bych i pět, ale přeci jenom už to je ohraný i když v tomto případě výborně zpracovaný příběh.