Špunti na vodě (2017)

Balancoval jsem dokonce na hraně čtyř hvězdiček, protože tohle je po dlouhé době česká letní, rodinná komedie, kde se nemusejí řešit nějaká sociálně-rodinná témata a traumata, ale hlavním cílem je pouze pobavit diváka. A to zafungovalo! Žádná velká očekávání, ale skvělé obsazení a opravdu bezva fórky, které mě upřímně pobavily!

Dukla 61 (2018) (TV film)

Opravdu parádní pocta havířskému řemeslu!!! Tenhle snímek by určitě skvěle fungoval i na velkém plátně. Všichni herci svoje party skvěle zvládli a především režie je vskutku brilantní!

Underworld: Krvavé války (2016)

Tuhle sérii mám od prvního dílu rád, ale je bolestné, jak kvalita každým dalším dílem rapidně klesá... A tím, že tohle je poslední díl (snad), tak už opravdu není o co stát! Scénář je příšerný a tím, jak se celý film odehrává ve tmě, tak je místy až úplně nepřehledný! Opravdu veliké zklamání a druhá hvězdička je pouze z nostalgie...

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Pobaví a snad ani moc neurazí, ale jinak tisíckrát viděné. Aspoň, že se pořád něco děje a film není zbytečně dlouhý, takže to ve společnosti pár známých herců hezky uteče.

Domek z karet (2013) (seriál)

Herecký koncert "manželů Underwoodových"!!! ;-)

Lék na život (2016)

Film dvou různých polovin! Parádní atmosférický rozjezd, úžasná práce kamery, ovšem kolem půlky se snímek zhoupne do přehlídky snadno předvídatelných klišé... Finále ve vodním podzemí připomíná spíš variaci na Fantoma opery a dost shazuje předchozí děj! ŠKODA

Rudý kapitán (2016)

Na tuhle kriminálku jsem se opravdu moc těšil a nakonec zůstal jen pocit prázdna a nevyužitého potenciálu... Nakonec jediné, co musím opravdu vyzdvyhnout je skvělá výprava a dokonalé vykreslení porevoluční atmosféry!

Správci osudu (2011)

Velmi jsem ocenil originalitu scénáře a zápletky, ale ten konec mě úplně nepřesvědčil. Pánové v kloboucích byli příjemně civilní ovšem celkově se to docela vleklo... Nejvíc mě pobavil ve svojí roli M. Kelly, který se asi zaučoval na seriál Dům z karet ;-)

Grandhotel Budapešť (2014)

Nádherně hravá podívaná, zalidněná spoustou roztomilých a vtipných postaviček (vždy je hezké vidět, jak si i významní herci užívají různé ironické polohy a kostými) - W. Anderson opět ukázal, v čem je jeho síla!

Hitchcock (2012)

Jako veliký fanda původního Psycha jsem si tenhle snímeček nenechal ujít. Nedozvěděl jsem se vlastně moc nového z mistrova života, co bych již nevěděl, ale jako výřez zrovna z příprav a natáčení onoho filmu Psycho to fungovalo báječně. Skvěle obsazené, dobře zahrané, ale jinak jde pouze o takové průměrné dílko.