Robin Hood (2010)

Dobrý film se špatným názvem :)

Fantastický pan Lišák (2009)

V součastném návalu animovaných filmů je těžký vymyslet něco originálního. Tohle originalní je.

Květ pouště (2009)

Silný příběh s ještě silnějším tématem doplněn nádhernou hudbou.

Kuky se vrací (2010)

Ještě jsem nezažil, aby ve mě film vyvolával po celou dobu usměv na tváři. Kdyby mě v kině někdo sledoval, musel by si pomyslet, že jsem blázen. Pro mně opravdu velký zážitek a nebojim se říct, že je to vubec nejlepší film zaměřenej taky spíše na dětské diváky. Obdivuju tvůrce, jak to opravdu nádherně udělali a že se jim povedlo to jak vše pusobí velmi opravdově a uvěřitelně. Někým zhazovaný dabing tam také není. Oba Svěráci dabují velmi dobře. Jednoduše vynikající film.

21 gramů (2003)

Ze začátku jsem byl hodně rozpačitej, chvilku trvalo než jsem si zvykl na styl filmu, ale nakonec mi to moc vyhovovalo. Vždy člověk tuší nebo ví co se stane ,ale neví jak a možná je to pak ještě napínavější něž odříkání příběhu klasicky. Netradiční, přesto dokonalý film.

Doghouse (2009)

Solidní nenáročná oddychovka. :)

Motýlek (1973)

Celkem zklamání, přišlo mi jako kdyby scénaristi rozstříhali knižní předlohu, posbírali sem tam nějakej list, pořádně zamíchali a tradá, měli scénář. Film s knížkou nemá moc společnýho, jiní lidé (všude Dega), jiné charaktery (hlavně Henri - v knížce má úplně jinou povahu a chování), příběh okleštěný o ty nejhezčí momenty atd.

Protektor (2009)

Nejlepší českej film co jsem za poslední dobu viděl. Hudba je skvěla, zpracování na český poměry originální a moc se mi líbila ve svý roli Jana Plodková.

Jediná láska (2003)

Pěkná pohádka okořeněná jamajskou hudbou, kterou mám velmi rád.